Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavartak meg szex közben, úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavartak meg szex közben, úgy hogy nagyon kellemetlen volt?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok abbahagytátok, vagy egy időután folytattátok? Mindez hol történt milyen körülmények között?

2023. febr. 22. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk a gyerek jött ki egy hajnalban. Gyorsan egy takaró magunkra. Kérdezte a gyerkőc, hogy mit csináltunk. Mondtuk, hogy nagyon szerettük egymást és megölelgettük egymást. Bementem vele, elaltattam. Utána folytattuk.

Azóta zárjuk az ajtót, ha huncutkodni szeretnénk.

2023. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lilluci27 ***** válasza:
91%
strandon éjszaka azt hittük nincs ott senki, de volt...
2023. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Anyám nyitott be régebben amikor barátnőmmel csináltuk

Annyit mondott reméli használok gumit

2023. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, anya nyitott ránk is, szerintem ő volt inkább zavarban.
2023. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
#2 Lilluci27: Legalább folytattátok, hogy a kukkolónak is jó legyen, vagy elrontottátok az örömét?
2023. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostoha lányom 8évesen nyitott ránk este,lovagolt rajtam az anyja,és ahogy nyilt az ajtó ijedségébe leugrott a farkamról ami az égnek ágaskodott ahogy a lány épp odanézett.Én csak röhögtem de ök zavarba voltak nagyon,de nem volt gond belöle..
2023. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
A legjobb barátom felesége lovagolt rajtam – tehát a mellei és a puncija mind látszottak –, és az elélvezés pillanatában az anyukám ránk nyitott. Azt követően az asszony többet nem mert eljönni a férjével, és azután az anyukám is nagyon hűvösen viselkedett a barátommal, 13 évi barátság után.
febr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!