Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt h megcsaltad parod es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt h megcsaltad parod es sose mondtad el?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor hogyan tortent?

Milyen volt?

Hogy kezdodott?

Es volt valami ami mas volt?

En megcsaltam parom es a lany a engedte az analt amit parom nem es felek h megint megfogom vele, paromat imadom ez a lany meg csak szexualisan vonz akit erdekel annak elmondom az egesz storyt



2023. febr. 22. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Volt, egyszerűen minden összejött.
2023. febr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Fogadj meg egy jó tanácsot: SOHA ne mond el! Akkor sem ha szétmentek idővel (amire van sansz) mert belevágod a másikba a kést. Ezt a terhet már neked kell a nyakadban cipelned, a te lelkifurid nyomja legalább ne alázd meg vele a párod.
2023. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Volt, egyszerre volt 3 csajom és mind azt hitte hogy az egyetlen barátnőm. Pár évig húztam lebukás nélkül aztán sorban szakítottam velük így nem derült ki soha
2023. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Persze, folyamatosan csalom.. tudom nem szép dolog, de nem tudok leállni. :) L
2023. febr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Kb 3 éve kezdődött. Egy baráti párral ittunk, a csaj félrészegen elkezdte nyomni, hogy üvegezzünk. Persze volt pár szokásos hülyeség, hogy csók, stb. de egy ponton a csaja azt mondta, hogy vegyem elő a farkam. A barátom nagyon jó fej és sokkal jobban szeretem, mint a nem túl okos, nem túl szép és nagyon r!banc csaját, de tényleg 12 centis farka van, nekem meg 17. A buli folytatódott, ittunk meg állatkodtunk tovább. Végül csak mi hárman maradtunk ott. A csaj odajött hozzám, hogy dugj meg. De így, a pasija előtt. A barátom is mondta, hogy ha a csaj ezt akarja, akkor oké. Nem volt egy nagy action, de eléggé izgatott, ahogy közben a barátom nezett minket, a csaja meg, akiben tövig voltam, hatalmasakat nyögött, meg beszélt hozzá ilyeneket, hogy hívjuk át máskor is, meg végre egy rendes fasz.


Ekkortól fogva rájöttem, hogy nincs ebben semmi különös, és elkezdtem másokkal is szexelni. A feleségem meg nem tud róla, bár hallgatólagosan jóváhagyta, mert azt mondta, hogy ha továbbra is őt szeretem, akkor azt csinálok amit akarok, de ő hallani sem akar róla.

2023. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Persze, többször is, és nem vagyok olyan hülye, hogy el is mondjam. Volt évfolyamtárs, kolléganő, prosti, egyiket se mondtam el, nem fogok magammal kicseszni. Ha jól csinálod, soha nem derül ki.
2023. febr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól kell csinálni és soha nem derül ki.
2023. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Tipikus esete a megcsalasnak. Otthon nem kapsz meg valamit, keresed masnal. Ezt folytatni is fogod a csajod meg megerdemli
2023. febr. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!