Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek milyen egy jo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek milyen egy jo szopás? Mit szerettek benne és most nem kivitelezhetetlen álmokra gondolok

Figyelt kérdés
2023. febr. 23. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a melegséget szeretem ahogy beveszi és ahogy érzem "huuuuristen"
2023. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mármint szopatás?


Amikor nagyon lassan csinálják, hol játszanak nyelvvel a végén, hol csak bekapják és mozdulatlanol melegítik, én meg csak lüktetek... Tocsogósan nyálasan, jó sokáig, a végén annyira élvezéssel, hogy szinte fáj.

De senki nem jön el, hogy ez oda-vissza megtörténjen. :(

2023. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mozdulatlanol = mozdulatlanul

annyira = akkora


Bocs.

2023. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszan, lazán, bőnyállal...
2023. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Most akkor mi is a kérdés?


Tudod mit? Még azt azért áruld el hogy engem a szádra vennék-e vagy a béna barátodat akarod leszivattyúzni(?)


Mert ha utóbbi, akkor őt kérdezd. Szerintem mindegy neki, az sem baj hogy csaj vagy. 1 perc alatt el fog durranni

2023. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor élveteből csinálja és ezt érezteti is, nem kapkod csak szép lassan finoman foglakozik vele.
2023. febr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A szopás valójában virág férfiak számára!
2023. febr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

7-es elég jó hasonlatot hozott.


Üdv az 5-ös

2023. febr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mikeXxX ***** válasza:
100%
Szemkontaktus közben használja a nyelvèt is kicsit szívja is nèha erotikusan megnyalja a száját a vègèn arcra vagy szàjba elmehetek .
2023. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Suetonius ***** válasza:
32%

Az igazán velőtrázó élménnyel kecsegtető szopás nálam ott kezdődik hogy én is előkészülök. Lecsupaszítom a szerszámot, felette pedig rövidre nyírom, fazonírozom - majd megmosom. Aftershave-et is használok, mindkettőnk kedvéért.

Aztán kényelembe helyezem magam, és átadom magam az élvezetnek.

Párom kicsomagolja a derekam köré tekert törölközőből, kicsi kezével megcirógatja, simogatja, esetleg apró puszikat lehel rá. Ezen a ponton már bizsergek erősen.

Aztán elkezdi óvatosan, lassan húzogatni a bőrt, majd fokozatosan becsatlakoznak az ajkai is. Egyszerre szopja és veri a szerszámomat gyengéden, de határozottan.

Ezen a ponton már el tudnék menni, de szeretem, ha elnyújtja. Az optikai tuning kedvéért kiszabadítja hatalmas puha és kerek melleit, rám kacsint és kicsit kézimunkázik száj nélkül.

Ezután váltakozik a kézi- és az ajakmunka, és körülbelül 15 perc után már nem bírok magammal. Szólok neki hogy hamarosan itt a vég, mire kicsit lassít a mozdulatain, de a határozottság megmarad. Kicsi kézimunka heresimogatással kombinálva, hogy aztán egy arczsibbasztó orgazmussal beleélvezzek a szájába.

Kicsit pihenünk, és ideális esetben én jövök, hogy viszonozzam a szíveséget.

De mivel a kérdés nem nyalásra vonatkozott, ezt már nem írom le. ;)


31/F

2023. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!