Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha nyári szabadságotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha nyári szabadságotok alatt 1 napig egyedül lennétek és az alatt a 24 óra alatt láthatatlanok lehetnétek, hová mennétek be körülnézni?Hogyan használnátok ki szexuálisan ezt? A Szexualitás kategóríájának megfelelő választ kérek.

Figyelt kérdés
Szóval hol nézelődnétek?

2023. márc. 1. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki a frász akarná láthatatlanságát szexuális dologra fecsérelni? Nő vagyok, bármiféle szexuális tartalmú eseményre lehetőségem van, ha úgy akarom.

Én bemennék minden olyan helyre, ahonnan nagyértékű holmikat lehet eltulajdonítani, ékszerbolt, elektronikai üzlet, bank, stb. Kibebacott gazdag lennék a 24 óra eltelte után. Aztán jöhetnek az altesti örömök.

2023. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen vágyak csak a fiúknak van :)

Max esetleg még leszbikus lányoknak.

2023. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

#2

"Nő vagyok, bármiféle szexuális tartalmú eseményre lehetőségem van, ha úgy akarom."


Nagyképű beképzelt p*csa vagy.

De (SAJNOS) igazad van

2023. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok sem nagyképű, sem beképzelt. Csupán realista. Mivel manapság a férfiak egyre több mindenre hajlandóak egy kis szexért….
2023. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Jajah a leszbikus lányok is szeretik lesni a puncit. 😝
2023. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 mi mindenre hajlandók?Többesre gondolsz?
2023. márc. 1. 18:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak nézegessenek bárkit is? Ha tetszik nekik valaki akkor az a pasi maga és fizikailag akarják érezni nem a himbilimbijét nézegetni pl. tusolás közben.
2023. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Aladdin21 ***** válasza:
75%
Hát én pasi vagyok, de én is bank felé venném az irányt, egész nap szorgalmasan dolgoznék mint egy kis hangya ellopnám egy rakás ribizli dubajozásból összeurválkodott banki megtakarítását, aztán másnap egyszerre szo...nék két ilyen dubajos "luxus" prostit miközben fucking big szivart szívnék whiskeyt vedelve és ba.zott nagy staket zabálva. Hogy miért? Mert ba...szátok meg én nézegetem ezeket a dubajos ribizliket, de a kutyának nem kellene iylen nő, de 24 óra munka utána megérdemelnék egy szop@tást meg egy kis habzsidőzsit.
2023. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Aladdin21 ***** válasza:
Vicc. hogy felnőtt kategóra meg szexualítás és nem tudsz leírni pár mondatot, mert csúnya szavak hangzanak ele megtekintését semmilyen korosztálynak nem ajánljuk...
2023. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!