Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden csaj 18 cm feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj 18 cm feletti péniszt akar, akkor maradjak egyedül?

Figyelt kérdés

TikTok interjú videókban szinte mind 18-19 cm mond be a mikrofonba. Szóval az én 13 cm-es pusztítómmal legjobb, ha veszek egy Fleshlightet és nem keserítem el magam a megcsalásokkal?


F/30



2023. jan. 13. 12:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
A tiktokon hülyeségeket mondanak!
2023. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
65%
Hagyjuk már, 18-19 cm kell nekik, de a 14 centistől fulladoznak
2023. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűleg nem hiteles a videó és csak azokat vágták be akik nagyott mondtak.


A legtöbb nő bőven elvan a 13-17 cm közötti mérettel is. Szerintem a 18 vagy feletti már kimondottan nagy.

2023. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nem nagyon volt még olyan partnerem aki lemérte volna a farkam..

Csak 15 centi de nem egyszer volt hogy olyan helyen volt, ami már nem volt kellemes neki.

Szerintem aki ilyen videókban bemondja a 19 centit sírva rohanna ha szembe találná magát egy ilyennel

2023. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%
Tiktokon néhányan arra specializálódtak, hogy irreális elvárásokkal bosszantsák a másik nemet és így szerezzenek nagyobb nézettséget.
2023. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%

Minden nő értelmes, normális, figyelmes pasira vágyik, aki tudja is használni amije van (amikorra eljut odáig), nem pedig 1 szál nettó f.szra.

Ha nincs csajod az nem a pélóméreted miatt van (egyébként átlagméret), ezért felesleges szoronganod.

18 felett a lakosság kb. 10%-nak ha van, de nekem nem úgy tűnik hogy csak minden 10. embernek van párja nem?

2023. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%

"Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nem nagyon volt még olyan partnerem aki lemérte volna a farkam.." Köszönöm #4-es, pont ezt akartam én is írni!


Kizárt hogy egy nő (vagy bármilyen ember) ránézésre különbséget tudjon tenni egy 15 és egy 18 centis farok között. Megnézted már vonalzón, hogy mennyi 3 centi? Arról nem is beszélve, hogy az izgalmi állapottól is változó, a kicsit kemény-normál kemény-iszonyú felizgult kemény állapot között is van nálam vagy 2-3 centi különbség simán.

2023. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
75%
Némely csaj már az átlagos méretű faroktól is sipítozik, egy 18 cm-es faroktól meg már megfulladnának.:D
2023. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%

Páromnak 19 centis. Ne tud meg mennyi szenvedés kell neki még bejut.

Ha a f@sza mérete szerint választottam volna keresek mást. De hála istennek van más is rajta meg benne, mint a farka.

2023. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
36%
Nyugi, lesz csajod, sokakat nem érdekel a méret, nekik a pénz számít 🤣
2023. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!