Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szexkapcsolatban egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatban egy lány többet akar tőlem, én meg nem szeretnék tőle párkapcsolatot, így jobb lenne elengedni az egészet?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatban vagyok egy lánnyal, de én nem szeretnék többet tőle, ő viszont igen. Ilyen esetben hagyjam őt teljesen? Tartok attól, hogy belém fog szeretni, ha legközelebb vele leszek és én nem szeretném, hogy miattam szenvedjen.
2023. márc. 2. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, inkább hagyd.
2023. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyenkor az a korrekt, ha elengeded. Csak tovább fog sérülni.
2023. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha többet akar akkor dugd meg többször, vagy nem bírod?
2023. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a döntést bízd rá! A határokat világosan jelöld ki, ne legyél félreérthető, ne tápláld hiú reményekkel! Pontosan kiszámítható keretek mellett mehet a dolog. Az meg miért baj, ha szeret?
2023. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a pic.ába a lányt! Minnél később lépsz annyival több kárt okozol majd benne
febr. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!