Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora igény lehet manapság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora igény lehet manapság egy olyan nőre, aki lényegében olyan, mint egy cuki házikedvenc?

Figyelt kérdés

Állítólag van rengeteg férfi, akinek sehogy sem jön össze sem a szex, sem a párkapcsolat. Sokan azt mondják, még pénzük is van.


Ha adott egy olyan nő, aki harmincas évei elején jár, de nem néz ki annyinak, külsőre szép viszont


- életében alig dolgozott, az is többszörös protekciós munkahelyeken és még ott sem tudott megfelelni.

- mindenféle háztartásbeli teendőre alkalmatlan. Nem csak a konyha, a takarítás is.

- sokat tud beszélni teljesen értelmetlen dolgokról, aminek se eleje, se vége, de leginkább értelme. Ez introvertált emberek számára még akár jó tulajdonság is lehet, mert nem feszélyez kínos csend. Ugyanakkor nem tolakodóan beszél sokat, simán végighallgat bármilyen hosszú monológot, viszont akár egy 5 éves, akár egy idős demens 99 éves sokkal többet fog fel belőle és sokkal több mindenre emlékszik napokkal később.

- szó szerint olyan, mint egy házikedvenc. Tehát állandó gondoskodásra szorul minden értelemben. Értelemszerűen nem olyanra gondolok, mint tisztálkodás vagy s...törlés, hanem hétköznapi, praktikus dolgokra. Akár bolti bevásárlás, akár a fogkrémes tubus, akár egy lecsavart kupak visszacsavarása vagy egy tejes doboz csücskének megfelelő felvágása. Egy 5 évest könnyebb rászoktatni ezekre.


A kozmetikumokat olyan mennyiségben pusztítja, mint jól megtermett bernáthegyi a csirkeszárnyat.


Valószínűleg sosem fog megfelelni semmilyen munkahelyen vagy hosszú évek de minimum hónapok kemény munkája lenne elérni.


Mennyi esélye lehet egy ilyen nőnek bármilyen kapcsolatra? Vagy úgy az életben a túlélésre, ha a szülei meghalnak?



2019. dec. 1. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
subként? vagy mennyire "házikedvenc"?
2019. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van jó plasztikai sebésze, akkor meglesz a külseje ahhoz, hogy valami agyatlan, pénzeszsák vállalkozó gondozgassa, öreg koráig.
2019. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Harminc elején villámgyorsan ki kellene magában alakítani valami életképességet, mert pár év és annyinak néz majd ki, ahány éves, főleg, ha mindent magára ken.

Akkor pedig kevesebbet tud már nyújtani a férfiaknak is.

2019. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
29 éves vagyok, sosem volt barátnőm és mindent megadnék, ha lenne, mert nagyon hiányzik, de ezt még én sem vállalnám be. Ez már túl sok. Volt egy kb. ilyen kolleganőm, fél óra után a hideg rázott tőle. Mézes, mázas, aranyos, de közben teljesen buta, tök egyszerű dolgok kétségbe tudják ejteni, azt sem tudja, hol van. Megtalálta az ideális munkahelyet, mert megtűrik, sőt. Ha más rontott el egy kis dolgot, szinte ordítva cseszték le, neki meg századszorra is szó nélkül kijavítják a hibáit.
2019. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Mivel az eddigi életem során ilyen nővel nem találkoztam, én szívesen megismerkednék vele. Ki tudja? Lehet valamiért annyira elvarázsolna, hogy még valami komoly is lehetne belőle. Mindenesetre kíváncsiságból egy találkozót megérne!

48+Ffi

2019. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, lehet bármilyen egy nő/ férfi.
2019. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a kérdés elméleti csupán.. Mivel most nem vágynék kapcsolatra egy ilyen nő pont jó lenne, persze a puding próbája az evés élőben derülne ki hogy hogy működik a dolog. Az más kérdés hogy mi történik vele ha senki nem gondozza, akkor lehet hogy valahogy a szociális rendszer látókörébe kerül és megvizsgálják hogy nincs-e valami fogyatékossága.
2019. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! (és a 37 db privát üzenetet)


Nem én vagyok az érintett lány, az vagyok akinek lehetősége lenne az érintett lánnyal összejönni, de ennek komoly ára lenne, ahogy a kérdés szövegében taglaltam.


Félelmetes mennyire nagy igény van bármilyen nőre a férfiak körében...


És nem álszenteskedem, bevallom én is elgondolkoztam a dolgon, ezért is írtam ki a kérdést, de sajnos anyagilag nem engedhetem meg magamnak. Lakhatást tudnék biztosítani neki, rezsit se kellene fizetnie, de az alap, hogy a kajába szálljon bele, főleg hogy én nem vagyok válogatós, illetve jövedelme SAJÁT MAGÁRA legyen, mert ezeket sem tudom finanszírozni számára.


Akárhogyan is számolom, minimum havi 150-200 ezer körül kerülne nekem a lány, mivel egy részét kénytelen lennék rá költeni, egy másik része meg lemondott munkák formájában jelenne meg.


Ha szerencsésebb helyzetben lennék, akkor most elméletben dobálóznék azzal, hogy biztos kapnék jobbat is, de figyelembe véve a válaszokat és a privát üzeneteket valahogy ezt nem tartom valószínűnek. Nem véletlenül olyan népszerű a Puncs.hu sem...

2019. dec. 9. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
miért adsz a bernáthegyinek csirkeszárnyat? :O sok apró, szilánkos csont, szinte semmi hús...
2019. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!