Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha találtok a pasitokn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha találtok a pasitoknál, vőlegényeteknél, potensebb, nagyobb, és vastagabb intim méretekkel rendelkező, gazdagabb pasit,hány másodpercig, percig esetleg óráig gondolkoztok az indokon hogy a párotokkal, vőlegényetekkel, szakítsatok?

Figyelt kérdés
Hány percig tudtatok egy a fentebb felsorolt előnyösebb tulajdonságokkal rendelkező hapsinak ellenállni?Vagy azért itt is futjátok a kötelező köröket?

2023. márc. 2. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Nincs az a bankszámla, vagy farokméret, ami miatt egyáltalán csak megfordulna a fejemben az, hogy elhagyjam azt, akit szeretek.

Persze, ha döglődik a kapcsolat, az már más téma.

2023. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1 hány perc? A kifogás már megvan látom.Döglòdik a kapcsolat.

Szóval, hány perc?

2023. márc. 2. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem véletlen, hogy őt választottam a gyerekeim apjának, nem fogom lecserélni. Halál komolyan gondolom vele, nem csak úgy elvagyok.
2023. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 tehát akkor ő az akiért elhagytál valakit?Hány percig gondolkoztál hogy otthagyd érte az exedet?
2023. márc. 2. 19:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt eldőlt.
2023. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 és hogy , milyen indokot találtál ki?
2023. márc. 2. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtam ki semmit, őszintén elmondtam, hogy kiábrándultam belőle, amikor rájöttem, hogy soha nem akar elköltözni a szüleitől, mert én nem szeretnék velük lakni, így értelmetlen a kapcsolat, ráadásul megtudtam, hogy szerencsejátékra megy el az összes pénze. Ezután megkaptam a szokásos kioktatást, hogy nincs közöm a pénzéhez, lakást meg vegyek magamnak. Ezen veszekedtünk elég masszívan heteken keresztül, amikor egy társaságban összefutottam a férjemmel.
2023. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végre egy nő aki jól tud választani!Respect!
2023. márc. 2. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de azt még talán tudnám, hogy gazdagabb-e, de hogy milyen az ágyban és mekkora a farka, azt mégis honnan...?


Tehát már eleve addig is körök kellenek, hogy megtudjam ezeket róla...


De egyébként, ha szeretem a párom, akkor semmi ilyesmi nem jutna eszembe. Ha pedig nem jó a kapcsolat, akkor nem csoda, hogy valaki kíváncsi és utána a jobbat választja. Legyen az nő vagy férfi.

Bár eleve az a gáz, hogy milyen sokan vannak rossz kapcsolatban és keresik a kifogásokat, hogy miért nem szakítanak.

2023. márc. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!