Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi csak szexet akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi csak szexet akar a nőktől, neki nem való kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ez egy anonim oldal, ahol nyíltan le merem írni nekem csak a lyuk miatt kell a nő, ami a lába között van. Minden mást meg tudnak adni a barátaim, szüleim, kollégáim. Nekem ilyen hozzá állással nem való párkapcsolat? Írjátok meg hogy gondoljátok.


F/29



2023. márc. 2. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mi értelme lenne? Miért akarnál hitegetni egy csajt egy párkapcsolattal, ha csak dugni akarod.
2023. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Melyik lyuk miatt?
2023. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag a lyuk? Tehát nem beszélsz vele, meg ilyesmi?
2023. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem érdekel az a része a nőben, amit másokkal is vagy egyedül is megtehetek. Magam is eltudok menni sétálni, haverokkal is bulizni vagy moziba. Konkrétan ami miatt szükségem van a nőre, hogy megkapjam tőle a szexet. Ez az oldal azért van ezt le merjem írni, mert élőben nem mondanám el senkinek.
2023. márc. 2. 19:19
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Majd változik ha megtalálod azt aki igazán megfog.

Nekem is volt pár hónapig egy nő akivel csak szexelni jártam össze.

Csak szinte idöpontot egyeztettünk.

Nem beszélgettünk.

De rájöttem hogy nekem több kell.

Utána lett egy másik akivel ugyanúgy csak összejártunk legalábbis annyiba maradtunk.

De utána beleszerettem.

2023. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig akkor lennél faszagyerek, ha felvállalnád ezt bármikor, nem csak suttyomba anonim módon.
2023. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnél kapcsolatot, és ezt ilyen nyíltan fel is vállalod, miért kérdezed, hogy kell-e neked kapcsolat?
2023. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
40%
Egyelőre akkor nem. Idővel változni fog majd.
2023. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha egy nő neked csak egy lyuk, akkor nyílván nem való neked kapcsolat. Keress úgy, hogy a nő is csak szexet akarjon, ennyi.
2023. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Egy nővel nem azért van együtt valaki, hogy elmenjenek sétálni. Sőt, elsősorbab mégcsak nem is a szexért, hanem a lelki, érzelmi kötelékért, amit nem tud megadni se a haverod, se az anyád.


Sajnálom, hogy neked nincs ilyenre igényed.

2023. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!