Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
őszintén eddig akárhányszor szexeltem vagy pettingeltem mindig nehezebben élveztem el mint maga a lány, szokott olyan lenni hogy a legelső élvezesnel könnyen elvezek de ha utana feláll akkor az ki tart akár egy órán át , most nem a 60 éves lajcsika vagyok aki hazudgál hanem csak így kérdem mert általában beszoktam égni ha a lány orálozni akar és már vagy 20 perce csinálja utána feladja de szexnel is általában sokáig bírom,de itt ami idegesít hogy bármilyen gyorsan/ütemben/formában dugok vagy lovagolnak akkor se akarok nagyon oké hogy a lányoknak ez egy áldás de nekem néha egy átok,de ami viszont furi hogy más ferfiaknal meg pont hogy az zavarjak hogy gyorstuzelok de így van nekem ilyenkor egy wtf érzésem , mások ezt hogy kezelik?

#szex #késői elvezes #nehéz elvezes #fasztudja mit irjak xxd #de tenyleg nem tom
2023. márc. 5. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Látjátok gyerekek? Ezért fontos az írásjelek használata. Mert a használatukkal nem lesz értelmezhetetlen maszlag, amit írtok.
2023. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
1# Én értettem.
2023. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell sem kellemetlenül érezned magad sem pedig kétségbeesned. Nem kell egy együttlét alatt többször is elélvezni. Ez nem egy törvény amit ha nem tartasz be akkor már nem is lehet jó az együttlét. Az hogy elmész legtöbb esetben vagy inkább alapesetben a végét jelenti az együttlétnek. Bármilyen hihetetlen is de van olyan hogy csak te okozol örömet a párodnak vagy csak ő neked és ennyi. Az hogy nehezebben mész el természetes testi reakció semmi más.
2023. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem vagy gyorstüzelő, meg örüljenek a nők is.
2023. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!