Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csomó 18 körüli lány írogatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csomó 18 körüli lány írogatja hogy 40 éves palira vágyik, ilyen jó dolgunk lesz még később is?

Figyelt kérdés
Néha öregnek érzem magam mmár 32 évesen, de amikor olvastam hogy ezek a fiatal csajok 40 éves pasikat akarnak, megjön az életkedvem hogy úristen,de sokáig lehet még élvezni a fiatal lányokat.
2023. márc. 5. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha a gyakoris lányok mondják, akkor biztosan úgy is van.

Meg persze tényleg lányok is.

A húsvéti nyusziban is hiszel? Már tojja a tojásokat.

2023. márc. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Na na, azért nem minden arany ami fénylik. Másrészt mondani bármit lehet de az tény ha elmúltál 40, és nem nézel ki kivételesen jól (sármos, feszes seggű, kigyúrt stb), akkor a csajok ÁTNÉZNEK rajtad


Aztán maradnak a dagadtak, más etnikumúak, és a levitézlett csatakancák

2023. márc. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha van kisugárzásod, fellépésed, stílusod, jól kommunikálsz ÉS nem egy leharcolt, lepukkant aputestű 40-es vagy akkor van keresnivalód 40 felett is.
2023. márc. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert neked amúgy jó dolgod van mostanság? A legnagyobb szexuális jellegű élményed az volt az elmúlt pár évben hogy a vécésnéninek tetszett a farkad. Persze abból se lett semmi amúgy mert annyira azért mégsem tetszett neki hogy legalább leszopjon. 40 éves korodra már valószínüleg hajad se lesz a fejed búbján szóval szarabbul fogsz kinézni mint jelenleg. Ami azért kellemetlen mert jelenleg sem nézel ki valami rohadt jól. 40 éves csávó akkor kell a fiatal csajnak ha az addigra teljesen felépítette magát minden szinten. A sportos külseje miatt letagadhat tíz évet,anyagilag,egzisztenciálisan meg a topon van. Te 40 éves korodra nagy eséllyel ugyanott fogsz tartani mint most,a nővéred szobájában pálinkamámorban fetrengve fogsz trollkodni a gyakorin.Szóval ne számíts semmi jóra.
2023. márc. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
38 vagyok bármikor ismerkednék fiatal lányokkal.
2023. márc. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
45%

A java 18/L valójàban 35/Laci.


Amint ezt felfogod Bazsi, boldogabb életed lehet. Apropó, a múltkori,sukàr piros szett nem jött be a vàlasztottnak?

2023. márc. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Neked nem, Zserbi, neked nem!


F40

2023. márc. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Versenyezni fognak a 18 évesek, hogy ki mehet hozzád a hajléktalanszállóra.
2023. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Én 49 éves vagyok. Igaz kb 40 - 43 nak néznek leginkább, sportoltam rendszeresen 44 éves koromig, nincs rajtam zsír, ápolt, igényes, intelligens vagyok.

Jelenleg egy 27 és egy 33 éves nő szeretne meghódítani...🤔

2023. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyerekek, miért nem szóltok hogy itt a helyem. Jól nézek ki, van szövegem, jól tartom magam 41 vagyok. Jahh és közmunkás XD ide irjam hogy nem kérek privátit 😂😁😂🤣
2023. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!