Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgatja a páromat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgatja a páromat a cuckold téma?

Figyelt kérdés
Ez valami trauma következménye lehet?

2023. márc. 6. 01:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
40%
Ezt kérdezd meg tőle...
2023. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

20-as szerintem nagyon beletaláltál ezzel amit írtál.

"Én bennem akkor jött elő, hogy jó lenne a cuckold, amikor azt éreztem, hogy nem tudom boldoggá tenni a feleségem. Pokoli érzés vokt, hogy azt láttam, hogy nem tudja élvezni a szexet velem és hogy be van savanyodva. Akkor azt éreztem, még az is jobb lenne, ha valaki mással dugna, csak legalább visszajön e az életkedve..

"

Én is pont ezt éreztem, figyelem a reakcióit, az én reakcióimat. De a válaszok mögött csak kifogásokat érzek, és részemről félelmet hogy valami nagyon kézenfekvőt nem akarot észrevenni.


S közben a szexuális fantáziák kitolodnak a "Cuckold" irányba , hogy hátha valakivel újra jó lenne neki, s ezáltal nekem is ...

2023. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!