Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kérdésem inkább férfiakhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem inkább férfiakhoz szól, mi szerint pasik mi az ami titeket legjobban felcsigáz az ágyban, mit tegyen a nő hogy a férfinak is maximális legyen az élmény és felejthetetlen?

Figyelt kérdés
Mert mi nők is imádjuk amikor a férfi levegő után kapkodva szinte fejét veszti.

2023. márc. 6. 11:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó szopás mindig felejthetetlen.
2023. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
52%
Semmi ,letojom eddig se szexeltem szeretem a szerelmem, de nehogy azt gondoljuk , hogy jobban érdekel ő , mint saját magam.
2023. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Lábmunka.
2023. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
52%
Najó kamuztam ő a minden 12# vótam
2023. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
68%

Nekem szexi tanga szoknya kombinációja, mélytorkozás.Squirt.

Ha csúnyán beszél szex közben.

2023. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
80%
Ha a csaj olyan mohón, odaadással, élvezettel sz.p, mint ha az élete múlna rajta! Nyugi, nem maradok adósa!
2023. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Suetonius ***** válasza:
60%

Hosszabban mesélek kicsit férfiszemszögből, ha nem baj. :)

A jó szex, mint a jó tánc: egymásra hangolódva, együtt mozogni és élvezni a ritmust, na meg egymást. ;) Lást például az alábbi szitut:

Munkaidő után már túlóra alatt pajzán üzenetek a nőnek; "mi van rajtad?" stb. Mikor hazaér rajtam csak egy törölköző van, mivel éppen zuhanyoztam, borotválkoztam. Pusziváltás után jelzem, hogy rögtön jövök, és mire ez megtörténik, már "hozzám öltözött" és a hálóban várt. Érzékelve a szituációt, hogy játékosságra vágyik hoztam egy sálat és diszkréten bekötöttem a szemét és össze- a csuklóit. Ő mosolyogva belement és hagyta hogy kicsit játszadozzak vele.

Véletlenszerűen simogattam, cirógattam a testét, puszikkal, csókokkal is megtoldva. A reakció: önfeledt sóhajok és zihálás. Mondanom sem kell, hogy egyre lejjebb haladtam, egy idő múlva már csak a számat, nyelvemet használtam, amit ő egy hangos, kéjes orgazmussal toldott meg.

Szavak nélkül jelezte, hogy most ő jön: én feküdtem hanyatt az ágyon bekötött szemekkel és kezekkel. Nagyon érezte hol hogyan kell hozzám érni, mire én az övéhez hasonló hanghatásokkal reagáltam. A végén egy hatalmasat élveztem én is.

Kis összebújás, vacsora és következett egy fergeteges szex. :)

31/F

2023. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
Uccsó: ezt nagyon szépen leírtad. Öröm volt olvasni.🫡
2023. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
A popsi szex nekem mindent visz!
2023. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Suetonius ***** válasza:
89%
Köszi #18-as! Remélem a kérdezőnek is hasznos lesz. :)
2023. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!