Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvileg komolyat akar,de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg komolyat akar,de félmeztelen képet küld. Akkor mi lehet az igazság?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy csajjal,aki állítása szerint komolyat keres leginkább,de múlt héten például random küldött egy bugyis képet a fenekéről úgy hogy nem is kértem.

Van az a régi mondás hogy ne azt nézzétek amit mondok hanem amit csinálok xd

Itt is ez a helyzet? Simán le lehet hamar fektetni az ilyen csajokat?



2023. márc. 6. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen ez mar az elkepzelte
2023. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
EZt neki nem merted megmondani?
2023. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondtam,de ő válltig állítja hogy leginkább komoly lenne a cél
2023. márc. 6. 14:01
 4/12 Suetonius ***** válasza:
82%
Dee a kettő miért zárja ki egymást?
2023. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Örülj neki, ha meg nem megy a komoly, akkor volt egy kis jó időszakod.
2023. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Suetonius ***** válasza:
100%

Hiába pontoztok le, attól a logika még helytálló. :)

Hosszú távra tervezésnél is, ha már az elején olyan a kémia simán belefér egy kép, amin a csak a feneke látszik a lánynak. Ha szétmentek és felteszed valahova, akkor sincs semmi, hiszen nem köthető személyhez.

Szerintem simán beleférnek ilyen képek.

2023. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A "LEGINKÁBB" sztem azt jelenti, h az alkalmi szex is benne van a repertoárjaban,de ha ugy alakul, tartós kapcsolat sem kizárt. Első olvasatra azok alapján, amit írtál, viszonylag könnyen kapható a lány. Gondolom, másoknal is.
2023. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A második randin feküdtem le párommal mégis együtt vagyunk 10 éve és sose csaltam meg.
2023. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 os nak igaza van. Ez neked kérdező miért zárja ki egymást? Ha csak neked küldözgeti és nem a fél városnak akkor miért baj? Komolynak induló kapcsolatba nem fér bele egymás szexuális izgatása?
2023. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet komolyt akar, de legalább hamar tesztelitek egymást az ágyban is összepasszoltok-e 😂

Egyébként pajti' te mit sz.rakodsz levelezgetéssel hetekig? Beszéljétek már meg mielőbb a személyes talit, úgyis akkor és ott dől el van-e köztetek kémia vagy sincs.

2023. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!