Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ebben az idézetben kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebben az idézetben kis igazság? egyetértetek vele?

Figyelt kérdés

őszintén szólva, férfiként én nem sokat érzek fizikálisan szex közben.

Igaz lehet ez a "Szexben az ölelés a legjobb" halott pénz sor?


2022. nov. 6. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Szeretkezésben (nyilván nem szó szerint értve a sort) igen.

Ha csak b@szol valakivel, az más.


Én elég bújós vagyok. (és szerencsére párom is)

Kimondottan szeretem/szeretjük, ha szex közben át tudjuk ölelni egymást, puszit kapok/adok és a "szeretlek" is többször elhangzik.


Végülis kinek mi. De nálunk fontos tényező az ölelés, valóban. :)

2022. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Van benne bőven igazság. Kivel a legjobb az ölelés és intim helyzetben összebújni tabuk nélkül? Akivel szeretitek egymást és felszabadultak vagytok egymás előtt. Ilyen nővel a legjobb a szex, még akkor is, ha nem csillagos 10es a teste. 26f
2022. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért fizikailag is igencsak érzed... ettől még ha érzések is vannak nem csak nettó dugás az igencsak hozzátesz az élményhez, sőt! Úgy a legjobb a szex :)
2022. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Én egyetértek vele, de csak akkor, ha érzelmileg is kötődöm a partnerhez. (És igazából már nem is vonz, hogy olyannal legyek, akihez nem fűznek érzelmek, de próbáltam már, és olyankor egyáltalán nem akartam ölelkezni.)
2022. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kevesebbet (vagy egyáltalán nem) önkielégítesz, akkor nem.


Amikor én sok éves önkielégítés után elkezdtem a szexuális életet, az első néhány alkalommal nem éreztem semmit, nem tudtam eljutni, csak megjátszottam.

Tudatosan kell kerülnöd a maszturbálást, hogy elszokj a kezedtől, és beletanulj az új inger élvezetébe. A kéz és egy másik ember teste teljesen más. Soha nem lesz olyan erős a szorítás, és olyan gyors a mozgás - viszont, mivel a testen belül a fityma hátracsúszik, és sokkal erősebb inger éri így közvetlenül a makkot, lassabb mozgás mellett is eljutsz, míg a kezednél a fitymát hátrahúzva túl kellemetlen lenne az intenzitás. Ezért kell kéznél gyorsabb mozgás, mint a testben.


Aztán, ha már megy, rájössz, hogy kézzel nem is olyan kielégítő, mint valódi szex során eljutni.

2022. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!