Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régebben miért mentem bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben miért mentem bele “majdnem egyéjszakásba” és most miért nem?

Figyelt kérdés

Szóval majdnem 20 éves voltam mikor az első barátommal elvesztettem a szüzességem. Nagyon akartam ezt tartogatni, első párkapcsolatban akartam elveszíteni.

Viszont előtte, 18-19 évesen lazán belementem ottalvásokba, pettingbe (kvázi egyszer látott emberekkel) szex nélkül, mert ugyebár azt tartogattam. Volt egy két élményem ami konkrét szex nélkül is zseniális volt, a mai napig megborzongok tőle.

Azóta pontosan 2 szexuális partnerem volt, és azóta már nem vagyok ilyen bátor. Már nem találok bulikban magamnak senkit, sőt észre se vesznek sokszor (bulikban max csók volt) Rájöttem, nem is vagyok ez az egyéjszakás de bennem van az hogy élnék és tapasztalnék. Az ex barátom után egy srác volt akivel nem lett kapcsolat és nagyon megviselt, inkább az “én időre koncentráltam, ahelyett hogy bármi áron kerítsek búfelejtőt. Jobban kötődök, azóta a szexhez is kell idő, stb, még szexuálisan se izgat fel csak ritkán valaki

Hogyan oldhatnám fel ezt magamban? Lehet még ki kellene használnom az időt hogy független vagyok, de félek kötődnék ahhoz akivel szexelek, de akarok tapasztalatot is



Régen hogy lehettem ilyen bátor most meg?



2023. márc. 7. 23:42
 1/8 StevenUp ***** válasza:
67%

Mert akkor volt mire fogni hogy miért nem pajszerolhatnak meg.

Aztán rájöttél hogy ilyenbe csak a legolcsobb nők vesznek részt és ez kiábrándított

2023. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Dezsőke kapcsold ki a telefont és aludj szépen, későre jár.
2023. márc. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Gyere, közösen rájövünk!


40f

2023. márc. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Miért akarsz ribizli lenni?
2023. márc. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak tudd, a petting is szex, behatolas nélkül. Egy normális ember nem arra hajt h tapasztaljon szex terén. Mert mit nyersz a taoasztalattal? H elmonshatod több f@sz volt benned? Na bumm. Kamu duma a tapasztalatszerzés mint hangoztatott indok. Azt már jobban elfogadom, h szeretnél sok ferfi szexpartnere lenni, mielőtt beköti vki a fejed. Tedd, ha ez növeli az önbecsülésed.
2023. márc. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Te most unalomból kérdezel ilyen baromságot hogy mi tudjuk , te miért úgy csináltad???

HA magad se tudod akkor lehet fogyatékos vagy.

2023. márc. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel olyan partnert, akivel nem csak egy éjszaka lenne, de nem is komoly kapcsolat?
2023. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most ez önsajnálat vagy önfényezés? A kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét.
2023. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!