Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőnapon lesz otthon, munkahely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőnapon lesz otthon, munkahelyen szex? A párotoktól és a szeretőtöktől is elvárjátok a virágot?

Figyelt kérdés

#Szex szerető
2023. márc. 8. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz ma szex, beteg vagyok. Senkitől nem várok virágot, mert sajnos nem szeretem, ha azt kapok. Inkább egy finom bonbon, csoki, de virágot ne. Viszont ez sem elvárás, egy szeretőtől meg pláne nem. Az elvárás csupán a felém irányuló kedvesség.
2023. márc. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lesz szex, külföldön vagyok, és itt nincs kivel. A feleségem otthon van, nem tudom, neki lesz-e szex… 😳
2023. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lesz szex. Sajnos virágot hozni nem szokott, elég robotszerű a viselkedése. De mindig rám ér, ha bizsereg a puncim, mindig kemény és tettrekész, ha egy kis bujaságra vágyom. Csak gondoskodnom kell róla, hogy mindig legyen benne elem 😂
2023. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!