Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rászokhat-e egy nő a rendszere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rászokhat-e egy nő a rendszeres cunnilingus-ra olyannyira, hogy magából kivetkőzve, a másikat esetleg zsarolva követeli azt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy nagyon szeretem a páromat rendszeresen boldoggá tenni, hiszem azt, hogy a kelégült nő a boldog házasság egyik kulcstényezője. Páromat mndennap kényeztetem - szájjal. A múltkor nagyon hosszú napot tudhatott magáénak, kicsit nyűgös is volt szegény, ilyenkor pedig nem nagyon szeretné a szexet. Gondoltam, változtatok a helyzeten. Ahogy belépett az ajtón, és a konyhába ért, “lerohantam”, de nem szóltam hozzá semmit, hanem - se szó, se beszéd - kigomboltam a nadrágját, lerántottam a bugyijával együtt és elkezdtem nyalni. Semmi előjáték. Még a cipőt sem sikerült addig levenni, a kulcs is a kezében maradt. Először visszakozott, hogy még nem tisztálkodott, de ez engem nem érdekelt, annyira szeretem, és kívántam, és kívánom azóta is,hogy ott és akkor érzeni akartam nőiességének ízét. Körülbelül 2 perc múlva hangosan zihálva, majd a combjaival a nyakamat majdnem kitörve elélvezett.Ezt még kétszer megismételtük, kérte, hogy dugjam be nagyon mélyre a nyelvemet. Azt mondta, még soha nem volt ennyire jó. Azóta ezt sokszor megismételtük, természetesen behatolással egybekötve. Nagyon-nagyon odaadó lesz tőle..:) Egy hónappal később a színházban… Ő vezette a kezemet a combjaira, majd pár másodperccel később, zsebkendőadást színlelve mutatóujjával megérintette az ajkamat. Azonnal megismertem az illatot, tudtam, miről lenne szó, és azt is,, hogy ezt el kellene kerülni, nekem ez picit sok. Kiment a mosdóba, de nem jött vossza 15 perc múlva sem. Azt hittem, baj van, utánamentem, de nem találtam sehol, benyotottam a pelenkázóba, ő pedig ott volt. Magához rántott, és lefelé nyomta a kopasz buksimat. A harisnya már ki volt szakítva, tehát készült, nem spontán történés volt. A hátát a falnak támasztotta, úgy repült a mennybe. Azóta megpróbált a vonaton is rávenni erre, de ott nem vagyok hajlandó…

Szerintetek joga van bevágni emiatt a fejfájós figurát?

39/F



2023. márc. 8. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Most ez nekem inkább büszkélkedésnek tűnik... good for you!
2023. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó van!
2023. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Most dicsekszel, vagy panaszkodsz?
2023. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Erotikus történetek rulez.
2023. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!