Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szinte sosincs "kedvem"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte sosincs "kedvem" orálozni a páromnak, pedig alapvetően szeretem csinálni. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Angolul a "not in the mood" kifejezést találóbbnak érzem a szituációra. Én tényleg kifejezetten szeretem csinálni, csak valahogy sosem olyankor, amikor megkér rá. Persze így is szoktam az esetek 99%-ában, csak nem esik olyan jól.

2023. márc. 10. 10:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"lelki okok" - ez okozza a problémát. Ja meg hogy a pasid nincs teljesen rádhangolódva nem érzi a csíziót hogy mikor kellene kérnie és mikor nem.
2023. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azt se tudod mit kérdezel.!

"Szinte sosincs "kedvem" orálozni a páromnak, pedig alapvetően szeretem csinálni. "

Teljesen ellent mondasz magadnak .

2023. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#11: A lelki okoknak valamilyenn szinten biztosan köze van ehhez is, de inkább a "sima szexhez". Itt tényleg velem van a probléma, nem vele, hiszen egy ideje szinte sosincs kedvem hozzá, akkor mégis mikor kérje?


#12:De, pontosan tudom, hogy mit kérdezek. Ez mégis miért lenne ellentmondásos? Neked talán mindig, minden körülmények között van kedved mindenhez, amit szeretsz? Sose volt még veled olyan, hogy inkább mást csináltál volna, mert jelenleg nem volt kedved ahhoz?

Szeretem a bolognait, de nem szeretnék minden nap, reggel, délben, este azt enni. Szeretek Simsezni, de néha inkább mással játszanék, tévéznék, vagy sétálnék. Szeretek sétálni, de néha inkább otthon maradnék Simsezni. Szeretem az édességet, de van amikor inkább a sósat kívánom jobban.

Nem hiszem, hogy én lennék az egyetlen ember a Földön, aki attól még, hogy alapvetően szeret valamit, nem mindig van hozzá kedve...


A saját példáimból kiindulva lehet, hogy alapvetően nem jutna eszembe bolognait enni, de ha mondjuk megérzem az illatát, megkívánom. Ha megnézek egy érdekes youtube videót, megjön a kedvem a Simsezéshez, amikor fáradt vagyok és inkább aludtam volna. Ha kezd jobb idő lenni kint, szívesebben megyek ki a szabadba sétálni. Biztos vagyok benne, hogy az orálhoz is kapcsolódik valamilyen "pozitív trigger", amitől megjönne a kedvem, de azt nem tudom magamtól, hogy micsoda.

2023. márc. 10. 12:45
 14/15 Oldfire ***** válasza:
Szerintem durván nem szereted. Lehetett már rossz tapasztalatod. Félsz a fuldoklástól. Ha nem ez áll fent, igyál előtte egy pohár konyakot.....
2023. márc. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk évente kettő alkalommal meglóbálhatná folyó meleg víz alatt a lompost...
2023. márc. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!