Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy alapvetően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy alapvetően jól működő párkapcsolatban hány évig lehet kihúzni, hogy a szexuális igény eltéréséből ne legyen nagy konfliktus?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha nőként vagy férfiként olyan hosszabb prákapcsolatban élsz, ahol az élet sok terültén jól működnek a dolgok, de szexben az igényetek nagyon eltérő (minőséget és/vagy mennyiséget tekintve), akkor ezt meddig lehet kizúzni?


Van olyan pont, ahol a szexuális hiány okozta elégedetlenség elsöpri az élet egyéb területén megnyilvánuló elégedettséget? Vagy le lehet élni egy életet így egésze addig, míg az impotencia vagy a menopauza be nem köszönt és akkor ez a probléma ki van pipálva? Esetleg van olyan, aki emiatt borított fel hosszabb kapcsolatot?



2020. szept. 21. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én az exemmel úgy voltam együtt, hogy bizonyos vágyaim nem voltak meg (BDSM, anál), mégsem volt ebből probléma, más miatt lett vége a dolognak
2020. szept. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Elôbb utóbb vagy az elveid adod fel és félremész vagy önmagad adod fel és fàsulttà vàlsz. A szexnek rendben kell lenni a kiegyensúlyozott kapcsolathoz
2020. szept. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1-es és 2-es válasz, mintha ellentmondana egymásnak. 1-es, 2-es, Nektek mi a véleményetek? Nincs itt ellentondás? És ha igen, akkor most melyik állítás mikor igaz?
2020. szept. 21. 14:19
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Egyetertek h rendben kell lenni. Egy jo mondas egy regi ismerosomtol:az elv olyan mint a fing. Mindenki addig tartja amig tudja.


Egy fasult srac, elvekkel.

2020. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a sajàt tapasztalata az igaz
2020. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagy az eltérés az igényeket illetően akkor szerintem nem lehet sokáig bírni. Valakinek megy hónapokig van akinek évekig is. Nem lehet tudni mikor jön el az a pont,hogy mindened tiltkozni fog ellene.

Én nm tudnék így élni,egy darabig megy,de utóbb úgyis eljön,hogy kb hányingered lesz a sok elfojtástól.

2020. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a probléma konkrétabban. Sok esetben elég egy kaland, és önbizalom helyreállítva.
2020. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire éles a szakadék. Ha csak kisebb dolgokban van eltérés akkor egymás iránti megértéssel jól kezelhető - főleg hogy a szex többi része kárpótol érte. Ha viszont jelentős pl. libidóban, vagy erősen kondícionálódott vágy, fétis akkor... Az mindenképpen fokozatosan távolítani fog - érzelmileg is. Észre sem fogod venni, de egyre feszültebb, türelmetlenebb leszel a pároddal (ami vissza is hat) s ha nem is a szex miatt de majd más miatt mondják ki a nemet.

Vagy egyszerűen "megerőszakolod magadat" és egy fásult, elhidegült kapcsolatban csücsülsz életed végéig. S amikor eljön az utolsó óra akkor azon filózol miért nem döntöttél korábban másképpen.

2020. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Akár (f-)elismerjük ezt, akár nem, tudat alatt mindig mérlegelünk. (De mér' ne legelhetnénk?) Sorban rakosgatjuk a mérleg serpenyőjébe a jó és rossz élményeket, benyomásokat, sikereket, kudarcokat, örömöket, elégetlenségeket. Kívülről senki meg nem mondja, hogy éppen hol áll a mérleged nyelve, hogy vajon elvisel-e még valamit, vagy borul a bili. Valamikor 40 éve olvastam egy felmérést, melyből kiderült, hogy az egyik leggyakoribb válóok volt, hogy merre tekeredik le a WC papír. Meg hogy valaki a végén, vagy a közepén kezdi kinyomni a tubusból a fogkrémet. (Akkoriban nem műanyag tubusok voltak, hanem formatartó alumínium.)

Érted, mit akarok mondani? Ha nagyon elhúz a mérleg, egy idő után minden idegesít, minden dühít, minden azt ordítja, hogy ELÉG!

Ha viszont tényleg az élet minden területén jól működő párkapcsolatról van szó, akár az idők végezetéig eldöcög a szekér.

2020. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. 1 évet bírt ki egy ilyen kapcsolat, ahol nem passzoltunk szexuálisan.

Így visszatekintve, hatalmasat rombolt bennem, de ebben viszont meg is erősített, hogy legközelebb határozottan döntsek, ha látom, hogy hosszútávon nem fog működni.

Abban a kapcsolatban már másfél hónap után szakítanom kellett volna, már akkor láttam, hogy nem passzolunk, de én hülye reménykedtem, hogy változni fog. Nem, nem fog...

Sebaj, megvolt a tanulópénz.

2020. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!