Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan külföldi oldal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan külföldi oldal, ahová elküldöm a mérőszalag melletti farkam és valaki kielemzi, hogy milyen típusú péniszem van?

Figyelt kérdés
Elég vastag, enyhén felfelé görbülő Tömzsi farkam van, 17,5 cm hosszú, 5 cm vastag, olyasmi, mint egy helles doboz, csak hosszabb. Egy oldalt találtam ahová lehet fotót feltölteni, de úgy tűnik mintha már évek óta nem használná senki az oldalt. Kíváncsi vagyok egy szakember véleményére. Nektek bejön a vastag farok?

2023. márc. 10. 17:02
A kérdező szavazást indított:
Nem szeretem
Szeretem
Imádom, ha kitölt a húsos Tömzsi farok
4 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Itthon van. Pszichiátria. De inkább időpontot kérj.
2023. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pszichoterápiára járok, az való nekem. 😄
2023. márc. 10. 17:09
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért van igényed rá hogy a farkadat elemezgesse bárki?🙄
2023. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Legutóbbi hétvége alkalmával kiderült, hogy nem mindenki szereti a vastagot...
2023. márc. 10. 17:17
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi van? Mit elemezzen ki és kicsoda? Mi az istent mondjon róla? Te nem vagy meqntálissn rendben, barátom.
2023. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szűk nő nem bírja, tág imádja, ha teszel is érte.
2023. márc. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hűha, tényleg van baj, már többször kérdezted. Nincs ilyen oldal, meg amúgy is felesleges, annak kell hogy tetszen, akibe bele rakod. Igen, nem mindenkinek tetszik ugyan az, sokféle ember van. Meg ezzel a mérettel tudni kell bánni is, nem csak durrbele bemyomni.
2023. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igyekszem bánni vele, sok előjáték, sok előkészítés, de most először fordult elő, hogy kudarc lett a vége és túl vastagnak ítélték...
2023. márc. 10. 17:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Muti
2023. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem kell külföldi oldal..küld el nekem én jellemzem-pontozom
2023. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!