Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor látta először a merev...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor látta először a merev péniszed idegen nő?

Figyelt kérdés

Nekem : gimis élmény, piszoárnál álltam, vagy 16 voltam, óriási erekcióval, ebben a korban tök normális hogy erekciód van bárhol bármikor, erre az egyik fülkéből jött ki a takarítónő, ez még jobban megdobta az erekciómat mert nagyon csinos szexi kb. 40 körüli jó alakú nő volt, nagy mellekkel.


Körülbelül 19 centis volt a farkam már akkor is, meg nagyon vastag is.

Kikeredett a szeme kicsit, szeirntem meglepte hogy a fiatal srácnak mekkora van...

Hatalmas élmény volt. De szerintem neki is tetszett a szitu.


Elnézést kért, majd kiment. Óriási élmény volt számomra.


2023. márc. 10. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Régen volt még anno gimisként 16-17 évesen tusoltam úszás után a zuhanyzóban és a melegvíztől keményen felállt.

És közbe sétált el arra a takarítónő és megnézte alaposan

Átlagnál nekem is nagyobb meg vastagabb volt már akkor úgy 18/5cm

2023. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
25 évesen, a 14 centisem, ami vékony. Mivel az enyém előtt már jó pár fasz járt benne, így nem volt neki nagy élmény, természetesen látványra se. Nekem se, mert tudtam, hogy ez a méret semmire nem jó. Persze azt mondogatta, hogy mennyire jó volt a szex velem, alig várja a következőt stb, de ez rövid idő alatt abba maradt. Nem is maradtunk együtt sokáig.
2023. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Balázska, nem unod még ezt a kérdést? 🤦‍♀️
2023. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó rég, 12 évesen körülbelül tusolás, farokverés közben rámnyitott, siettem és elfelejtettem bezárni az ajtót.

De nem történt semmi azon kívül, hogy nagyon kínos volt nekem is, neki is, gyorsan kiment bezárta az ajtót és ennyi. Nem is beszéltünk róla, mintha misem történt volna ment minden tovább.

2023. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan pár hónapos koromban. A fiúk már annyi idősen tudnak merevedést produkálni, és a védőnő, anyám, meg egy-két barátnője is látott olyankor
2023. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4: Ki nyitott rád? Takarítónő?
2023. márc. 10. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:
A bátyám akkori volt barátnője "véletlenül"
2023. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Swinger klubban.
2023. márc. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!