Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arra vágyom, hogy az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra vágyom, hogy az egyik munkatársam kényeztessen, de felénk vagyok kezdeményezni. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Szóval én a nő vagyok, de félek kezdeményezni. Viszont ennek ellenére titkon sokat fantazialok erről a férfiról, nagyon izgat a nagy teste es hogy en meg egy torekeny lany vagyok hozzakepest. Orulnek, ha rendesen elkapna vegre...

2023. márc. 12. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem töketlen a tag akkor már rég látja bejössz neki. Ha még nem akkor flörtölj vele és jelezd te biz' vennéd a jeleket. Ha akar tőled valamit akkor majd elkap.
2023. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a szerencsétlenkedést olvasni így estére....
2023. márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Férfi vagy
2023. márc. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
a lúzer a helyes szó
2023. márc. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Mivel a gondolatolvasáshoz biztosan nem ért, ezért valamilyen módon mégis csak jelezned kellene feléje a vágyadat!
2023. márc. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, jelezni kéne, de hogyan?

Ez a kérdés

2023. márc. 13. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsi szádat kinyitod. Ugy képzeld el, mint mikor pletykálsz, csak ebben ne legyen rosszindulat.
2023. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!