Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen van esélyem megfekte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen van esélyem megfektetni egy 35 éves nőt? Vagy túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés

2023. márc. 13. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Nincs
2023. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Esély mindenre van. Az már más kérdés mire mennyi. Erre elég csekély. A válasz sem egyszerű: nagyon sok tényező befolyásolja hogy egyáltalán szóba állna-e veled, hiszen egy érett, magára adó nő aki esztétikus is 35 évesen nem foglalkozik huszonévesekkel.
2023. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Nekem sikerült annakidején. 21 voltam, a hölgy pedig pont 35.
2023. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha a nőnek is tetszel, akkor van.
2023. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Vannak hölgyek akiket izgat a fiatal hús. Kuki mekkora? működik rendesen? 35 éves nő már tudja milyen egy jó bré, őt nem tudod vakítani, mint a kis csitriket
2023. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez a megfektetni szó, (csak egy jó tanács) nem igazán jön be a nőknek hidd el! Férfiként írom ezt neked.
2023. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

23 voltam, amikor először feküdtem le későbbi állandó szexpartneremmel aki akkor 42 volt.

Ha van összhang, és vonzódik hozzád akkor igen.

2023. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Egy 35 éves nőnek sokkal kisebb a piaci értéke, mint egy korodbeli 21 évesnek. Ha egy 21 éves nőnél van esélyed, akkor egy kivénhedt 35 évesnél is.
2023. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tegnap még 20 voltál, a nő meg 38.
2023. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Én 23 éves vagyok, nagy intim méretem van és sportos testem, és tapasztalatból mondom, hogy kb ez az ami számít ebben az esetben. Meg hogy bírd a szexet nagyon sokáig. Ahogy írták, egy érettebb nő már tudja mit akar az ágyban. És nyilván egy normális párkapcsolatra nem sok esély van köztetek, ez általában csak a szexről szól. Neked imponál, hogy érettebb nővel lehetsz, neki is imponál, hogy fiatal srácok tartják karban, ennyi.


Tinderről több ilyen harmincas nővel voltam, negyvenes is összejött már. Aktívan kell keresgélni, és a nagy számok törvénye alapján mindig összejön 1-2. Félig igaz csak, hogy alacsonyabb a "piaci értékük" mint a huszasoknak, ez még nem jelenti azt, hogy olyan könnyűvérűek is. De nem egy gyertyafényes randin kell lenyűgözni őket, mert általában van lakásuk, autójuk, jó munkahelyük és ki tudnak maguknak mindent fizetni, szóval egyszerű a helyzet.

2023. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!