Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beletörődnetek, vagy lenyelnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beletörődnetek, vagy lenyelnétek a békát hogy valszeg soha nem lessz senkitek?

Figyelt kérdés

Akinek vannak extrább, vagy ritkább vágyai. Pl: BDSM dom nőt, vagy mondjuk lábfétist kifejezetten igénylő nőt….stb annak nem sok esélye van, férfiként olyan nőt találni, akinek szintén ez tetszik.

Mit tennél ebben a helyzetben?



#Vanília nő #Fértis #Extra vágyak #Ritka nők
2023. márc. 14. 10:42
A kérdező szavazást indított:
Beletörődsz hogy valszeg nem lessz senkid.
Megpróbálod elnyomni a vágyaid. És hazudva hogy nincs ilyened, egy vanília nővel állsz össze.
Elengeded hogy kapcsolatod legyen, és fizetsz valakinek ezért.
8 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, előbb utóbb megtalálom a módját, hogy kapcsolatban kiéljem.
2023. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Erre sok esetben nincs igazán esélyed. Ha egy nő kegyeiért verseng, 100 vagy akár ezer pasi, akkor nem nagyon tudsz nyerni. Mindig lessz jobb. Magasabb, jobb dumájú, gavallérabb, kedvesebb, gazdagabb… stb
2023. márc. 14. 10:52
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Bár én nő vagyok, és nincsen semmiféle perverzióm, csak egy normális kapcsolatra vágytam sokáig, de teltek az évek és nem sikerült. Fent voltam számtalan társkeresőn, jártam szórakozóhelyekre, próbálkoztam millió módon, de nem kellettem senkinek. Már egy jó 10 éve megbékéltem a helyzetemmel. Beletörődtem, hogy ez van.

És ne gyertek azzal, hogy “te nő vagy, olyan nincs, hogy ne találnál valakit, aki megdug”. Dugásra is csak lepukkant, igénytelen, undorító fickók találtak meg. Én tiszta vagyok, ápolt, csupáncsak ronda. Ennélfogva nem kellek senkinek.

2023. márc. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. Hát igen ilyen is van. Szomorú hogy van akinek a magány az egyetlen választása. Részvétem.
2023. márc. 14. 11:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már pár éve elengedtem.

Valszeg azért tudtam megtenni mert pár évvel ezelőttig azért volt annyi, megéltem annyi dolgot ami az akkori átlagembernek 2, egy mai fiatalnak meg 5-6 teljes életre is elég élmény lenne. :)

2023. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A vágyaidról lemondani nem tudsz. Nem választás kérdése hogy vannak-e vagy sem. Próbálhatod elnyomni, úgysem tűnik el, csak frusztrálni fogod magad.

Amiben választhatsz az hogy vállalod-e önmagad, irányítod a sorsod, az életed, vagy csak elszenveded a létezést.

2023. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6. Mit irányítsak azon hogy nincs elég partner?
2023. márc. 14. 11:59
 8/12 anonim ***** válasza:
7# a kevés között is akad megfelelő, csak keresni kell.
2023. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8. Értem én hogy esély mindig van. Csak olyan pici hogy kár erre alapozni szerintem.
2023. márc. 14. 12:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Én sosem erőltettem, ami nem megy azt nem kell.. elvagyok egyedül.

Ha találok hozzám passzolót az nyilván nem rossz. De nem félek attól, nem fogok erőszakoskodi azért, mert félek hogy egyedül fogok megöregedni, meghalni. Világ életemben egyedül voltam, és ami nem volt az nem tud hiányozni.

2023. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!