Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves vagyok és szűz.....?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és szűz.....?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még nem volt alkalmam szexelni szűz vagyok és barátnőm sem volt soha!

Az interneten a vágyaid.hu oldalon összefutottam egy 43 éves párral!

Akikkel chatelve megbeszéltünk egy alkalmat és hármasba menne a dolog én, a nő, és a férje.

Elmondtam nekik is hogy nem voltam még nővel ilyenek tudnak e segiteni, igent mondtak...

Szerintetek mit csinàljak mégéri vagy inkább ne? Ti mennétek?


2023. márc. 14. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Ide figyelj ember! Nem az állatok között élsz! Szüzességet egy igazi férfi megőrzi a házastársának! Mi a franc van, lovakká ne váljunk már, emberek vagyunk, a fenébe is! A szex nem játék, hanem két egymást egy életen át szerető ember házaséletének szerves része! Nem arra van hogy a sok tojáséjas suttyó kölyök 18 évesen kihasználja és eldobja lányokat...
2023. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha vágysz rá tedd meg, ha viszont kétségeid vannak inkább ne.

Attól, hogy 18 éves vagy nem maradtál le még semmiről.

Én is szűz vagyok bár én nő elmúltam már rég 20 is de nem mennék bele szűzen egy hármasba.

2023. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Tedd meg.
2023. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha vágysz rá, akkor tedd meg. Ha nem vonz a hármas, vagy hogy egy negyvenes párral legyél együtt, akkor ne tedd meg csak azért, hogy elveszítsd a szüzességed. Ha bizonytalan vagy, akkor mondd el nekik, hogy nem biztos, hogy menni fog. Lényeg az, hogy egyik fél se legyen csalódott, mert az senkinek sem jó.
2023. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

"Szüzességet egy igazi férfi megőrzi a házastársának!"


[link]

2023. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha megbízol bennük csináld
2023. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Köszönöm, felnőtt férfiként nem kérek kioktatást, 18 évesen a normális férfiak szüzek szoktak lenni, ha nem házasok!!! alap erkölcs.
2023. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Szűzmariska!😬 Ne, ne menj bele. Inkább Badoon, Tinderen bárhol máshol keress normálisat, vagy baráti körből. Nem hinném, hogy egy ilyen hármas szex lenne a jó kezdet. 18 évesen még nem vagy öreg
2023. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
1-es vagyok! ne gyáván leértékelj, hanem írjad a privátot ha nem tetszik valami - azért mert én a rendes életvitelt képviselem, nem a büdös kan skalpgyűjtést - miattuk, a retkes szabados szexeléseik miatt van ennyi abortusz meg öngyilkosságba rohanó lány!
2023. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

1# Te tuti valami nagyképű bigott pöcs vagy , és a stílusod sem éppen megértő és emberséges ... rendes életvitel ? Az sem normális hogy 13 éves kislányoknak szexuális életük van és az sem hogy 8-9 évesen menstruálnak ez tény , de egyre korábban érnek az emberek , ezt el kell fogadni. Retkes szabados s#xelés ? Mindenki úgy és azzal szeretkezik vagy s#xel akivel ahogy és amikor akar , nem fogja megváltani a világot az hogy ekkora bunkó vagy... Nem várható el mindenkitől hogy a házasságig szűz maradjon ...

Nem értek egyet azzal hogy elkeseredésből sz#xeljen valaki, vagy az első lehetséges alkalomba beleugorjon, de könyörgöm értelmes ember nem ír ilyen választ amit te , és ez elkeserítő számomra :(

2023. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!