Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-éves szűz pasi vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-éves szűz pasi vagyok hogyan lehetne elveszteni egy tapasztalt nővel??? prostikhoz nem szeretnék menni az kizárva

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 00:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szűz maradsz,a prosti tapasztalt nő....
2023. márc. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
kérdezd meg valamelyik rokonod, hátha kisegít a bajban
2023. márc. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Mert csóró vagy? Vagy mi a gond?
2023. márc. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy miért vagy szűz? Mert az okok felszámolása nélkül bizony marad az, hogy fizetsz érte.
2023. márc. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

30 éves szűz pasi és még válogat,jaaaajj a prosti az nem jóóóóó...

Bocs hogy ezt tőlem kell hallanod de harmincas szűzként téged minden tapasztalt normális nő kiröhög. Senki nem akar egy harminc éves kisfiúval bénázni az ágyban. Annak is örülhetsz ha a prosti bevállal mert azok se szeretik a vénszüzeket mert tudják hogy ott már valami gond van fejben,a kettyós ügyfelektől meg tartanak,joggal...

2023. márc. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem minden nőt zavar, ahogy nem minden szűz zakkant, az élet nem ilyen egyszerű sohasem. Próbálkozz esetleg itt vagy netes társ/szexpartner keresőn, akárhol. A tahókkal meg nem kell foglalkozni.

N

2023. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
#6 téged nem zavarna? meg mi a helyzet azzal hogy majd mással is akarja majd, és így komolyat nem igazán tervezhetsz. mert a 30 már sok, olyankor már férjet akarnak a vele egykorú nők. vagy te fiatal vagy?
2023. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

#7 Ez ilyen mese :)


1. Ha a 30 éves szűz nagyon csúnya, változtasson a testén: étkezzen egészségesen, mozogjon rendszeresen, fogyjon le, esetleg izmot is építhet.


2. Ha a 30 éves szűz kiba.szott igénytelen, akkor tegye rendbe a fogait, körmeit, haját, bőrét, szőrzetét, tisztálkodási szokásait. Az igényes ruhatár sem árt.


3. Ha a 30 éves szűz szociopszichológiai gondokkal küzd, pl anyuci pici fia, nincs pénze, szar állása van, nincs önbizalma, nem tud beszélni a nőkkel, akkor kezdjen el ezen dolgozni. Irány egy pszichológus, éljen önállóan, hozzon döntéseket, amikért felelősséget vállal, jelentkezzen jobb állásokra, ha kell, képezze magát, vizsgálja felül a környezetét (sok sikertelen embert a környezete és az őt körülvevő emberek húznak le). Ezen felül olyan dolgokat kell csinálni, lehetőleg minél többet, ami örömet ad. Én pl csillagászkodni, csocsózni és vízitúrázni szoktam, de másnak nyilván más az érdekes.


Na, ez egy 3-5 éves, kőkemény, összpontosítást igénylő feladat. A mai világban egy harmincas férfi, bármilyen adottságokkal rendelkezik is, ha ennyit tesz önmagáért, tutira talál magának nőt.

2023. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8 ez ilyen mese, és aztán leírtad miért volt szűz eddig. de az én kérdéseimre nem passzol a kommented. de mondasz valamit, de végre eljutott oda ahova írtad. aztán jön az én kérdésem. pl. egy 30-35 éves pasi ilyen szituban ki akarja élni magát, sok mindent kipróbálni. ezért kérdeztem a csajt. meg kihagytál egyet impotens volt
2023. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
vagy ez ilyen mese az a csajokra vonatkozik, hogy nem zavarja? bár 1-2 biztos létezik az egész bolygón
2023. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!