Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-éves szűz pasi vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-éves szűz pasi vagyok hogyan lehetne elveszteni egy tapasztalt nővel??? prostikhoz nem szeretnék menni az kizárva

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 00:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#9 nem a te #7-es kommented volt a mese, hanem a #6-os. Tehát egyetértettem veled, bocs, ha félreérthető volt.


Az a mese, hogy csak keresgélni kell, meg társkeresőzni. Aki 30 évesen, akarata ellenére szűz, ott nem azzal van a baj, hogy nem keresett eleget.

2023. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy ha most elkezdene dolgozni magán akkor minimum 5 év mire oda jutna hogy férfit faragott magából. Aztán meg megint csak ott lesz az a probléma hogy 35 évesen még szűz,nulla párkapcsolati meg szexuális rutinnal. Én ugyanebben a cipőben jártam,tudom hogy milyen gondolatok vannak egy férfi fejében ennek kapcsán meg tudom hogy hogyan viszonyul a környezet egy szűz férfihoz. Amikor teljesen tele lett a fszom az egésszel akkor elmentem egy prostihoz aztán meg a többihez sorban. Ez van, az élet az nem egy tündérmese, nem fog jönni a hercegnő/herceg senkiért hogy boldoggá tegye. Kőkemény játékszabáyok és törvényszerűségek vannak amiket jobb híján el kell fogadni különben az ember szűzen fog megdögleni.
2023. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12 Prostizni is lehet, persze.


Az alapprobléma az, hogy ennek a személyiségfejlesztésnek 20-25 évesen kellett volna nekiállni, és akkor már nem lenne szűz 30 évesen.


De tökmindegy, mert a múltat nem lehet visszacsinálni. A jövőt meg lehet változtatni, de minden nap, amivel halogatja a változást, a sikertől távolítja el egy nappal.


A prostit akkor tartom jó ötletnek, ha az illető tudja magáról, hogy nem tud vagy akar végigmenni az úton, ezért a maximum az, hogy kicsit fejlődik csak, amivel éppencsak esélye lesz majd normális nővel is összejönni. Ebben az esetben tényleg jó a prosti.

2023. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#11 végül leeset. pedig jó lenne pár olyan csaj mint az amerika pitében:) persze tudom ott fiatal csávó volt. de vajon tényleg létezik olyan csaj aki szívesen lenne 30+ pasival is?
2023. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Keress itt nőt
2023. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én intim masszőr vagyok. Volt dolgom szűz férfivel, és beszélgettünk. A lényeg a fokozatosságon volt neki. Prostin gondolkodott, de végül leakasztott egy fiatal, szűz lányt. Örültem nekik! Vele nem volt teljesítménykényszer, s vártak is sokat...
2023. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség,csak a làtszat legyen meg.. Ahhoz nemkell 5 év
2023. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!