Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik azok a viselkedéselemek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a viselkedéselemek, vagy mi az a dolog, amitől azt gondolod egy felnőtt nőről, hogy még szűz - avagy milyen egy tipikus aggszűz?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Extrém zárkózott, kerüli a szemkontaktust, nem mosolyog férfiakra, nem nevetgél velük.
2023. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Nem akar leszopni 10 perc ismeretség után.
2023. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Sokkal zárkózottabb mint egy konzervatív nő főleg ha szexuális témáról jön fel a szó, illetve ami számomra a legrosszabb tapasztalat volt, hogy hullámzó viselkedés, amikor kezd meg nyílni akkor lelkes egy picit, utána meg hirtelen bezár minden ajtót, de egyébként csak így senkiről nem mondod, akit felszínesen ismersz, csak ha már közelebb kerülsz hozzá.
2023. márc. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

2 ilyen nővel voltam, akikről nem csak gondoltam, de tudtam is, hogy szüzek.


Az első 24 volt, igazi romantikus alkat, kb mint a legrózsaszínebb lányregények, úgy gondolkozott a párkapcsolatról, és mivel a valóságban senki nem ilyen, így sosem találta a megfelelőt. Ő egyébként az a tipikus csendes, halkszavú, jó kislány volt, akit szűzlánynak gondol mindneki, csak ő az is volt


A második éppen elmúlt már 30 is, róla először nem gondoltam, hogy szűz, mert amikor megismerkedtünk egy társaságban, akkor nyíltan flörtölt velem, sőt, mikor kettesben maradtunk, akkor egészen kihívó volt. Akkor nem léptem, mert volt valami "vészcsengő" a fejemben.

Aztán később kiderült, hogy valami durva baja van fent a tronyban. A szexualitást a világ legundorítóbb dolgának tartotta, ami csak a férfiak szórakozásáról szól, a nőknek meg hatalmas szenvedés az egész. A kihívó magatartás is leginkább arra szolgált, hogy magának bizonyítsa, hogy minden férfi egy szexéhes, primitív mocsok.

Ő viszont semmilyen téren nem viselkedett úgy, hogy bárki szűznek gondolta volna, olyan volt, mint egy átlagos harmincas szingli csaj.

2023. márc. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Zavarban van, nem tud mit mondani, ha mégis mond vagy csinál valamit akkor azt mondod rá hogy ez egy bolond!
2023. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon zárkózott vagy nagyon nem zárkózott. Így kompenzálják.


Vagy teljesen normálisan viselkednek és ha nem mondják nem tudod meg.

2023. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!