Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Mitől izgalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mitől izgalmas számotokra egy Andrew Tate kaliberű férfi? Mitől vonzó, ha közben egyértelmű, hogy milyen ember?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokatoknak bejönnek az ilyen pasik. Csak nem értem, hogy miért. Megmagyarázná valaki? Köszi!

2023. márc. 16. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Rosszul tudod, nagyon kevés menne a közelébe ilyen férfinak (jaj, ne tévesszenek meg a prostituáltak, akiket felbérel egy-egy videóhoz), hányingerkeltő a megnyilvánulása és viselkedése. (Na meg szerintem nem is szép.)
2023. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is a hányinger kerülget tőle 😂
2023. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Brutálisan öszinte leszek: Andrew Tate buta de van pénze. Ebben az a vonzó, hogy valószínüleg könnyü lesz lehúzni.
2023. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem a nőknek az tetszik Andrewban, hogy ő egy igazi férfi nem úgy mint ezek akik az előzőket írták vagy esetleg azok akik utálják. A mai világban a férfiak sokkal inkább elmennek a feminista irányba és létrejönnek a softboyok. A lényeg az, hogy minden megvan benne ami egy maszkulin emberhez kell és ez valakik számára vonzó (a színes hajú alter lányoknak pont nem tetszik).
2023. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha Ütne akkor borulnának az elèg izgató nekik
2023. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!