Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan akinek csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek csak azért van szeretője, mert a párjával kevés a szex?

Figyelt kérdés

Mióta tart, van bűntudatod? Házas is vagy, vagy csak együtt vagytok? Férfi vagy nő vagy, és hány éves? A párod semmit sem sejt?

Én nő vagyok, és néhány hónapja vagyok ebben a helyzetben. Az oka, hogy a férjem kéthetente hajlandó csak szexelni, pedig egy éve vagyunk csak házasok.. Néha nagyon bűntudatom van, néha semennyire, mintha semmit sem csináltam volna.


2023. márc. 17. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Én most gondolkodok rajta, hasonló okokból mint te, szintén nőként.
2023. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Párotokkal nem tudjátok megbeszélni ?
2023. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 gyurlaci ***** válasza:
0%

2#

Már miért beszélnék meg?

A rib anc a pokolban is ri banc! :-)

2023. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Én vagyok a szerető és a nő az aki azért lép félre velem, mert nem elég neki a szex és amikor van akkor se kapja meg azt ami kell neki. Nem egyedüli szóval nem egyedüli probléma nagyon sok nő van így
2023. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
#3 Sajnos az emberek nem igazán foglalkoznak a másik problémájával ez a nőkre is és a férfiakra is igaz. Hiába közli neki a másik hogy kevés a szex, nem megfelelő, kipróbálna pár dolgot... Nem érdekli a másikat mert neki nincs rá igénye. Aztán meg jön hogy milyen szemét hogy megcsalt. Egy kapcsolatot folyamat ápolni kell és foglalkozni vele ha pedig elhanyagoljuk a másikat máshol fogja keresni a törődést mind a férfi mind a nő. (4es voltam)
2023. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

semmi szex nem volt, s lett szeretőm.

Most nincsen.

Volt bűntudatom, de azt is tudom, mennyi örömet adtam annak a nőnek.

Nem sejt, házas vagyok.


ha írsz, beszélhetünk, mindenre válaszolok szívesen.


45/F

2023. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Férfiként vergődök ebben a borzalmas helyzetben :(

Én még nem tudtam magam rávenni, hogy szeretőt keressek, pedig lehet az lenne a megoldás. Sok mindent próbáltam már, hogy rendeződjön ez az állapot, de süket fülek, és zárt ajtók. Az a baj, hogy a lelkiismeretem miatt nem merem meglépni ezt a lépést, pedig józan ésszel valószínűleg ez lenne a megoldás. HA! Ha talál az ember olyan szeretői státuszhoz partnert hozzá, aki felelősségteljes, megbízható stb stb.....de ez már kb a párkeresési nehézségeket súrolja.....

2023. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az emberek 80%-a pont azért lép félre mert "otthon" már nem működnek a dolgok. S az elején van bűntudat. Utána ez ülepedik, s elkezdik átértékelni a dolgokat. Élni akarnak vagy létezni?

Ha van gyerek keressetek fel egy pártarapot (hátha menteni tud még valamit a házasságotokból), ha nincs akkor meg gondolkozz el. Így akarod leélni az életed? Boldog lennél ha neked csak ennyi járna a szexualitásból? Az a helyes stratégia hosszú távra hogy mindig máshol keresed az örömöket miközben csak aludni jársz majd haza?

2023. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a probléma adott. Kevés a szex, pontosabban egyáltalán nincsen. Már 10 éve. Amikor még lett volna alkalmam félrelépni, nem volt rá hajlandósságom, ma meg amikor úgy érzem kár volt elszalasztanom, nem találok senkit. De legalább nem mondhatják, hogy hűtlen voltam. 51F
2023. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Mi nem vagyunk házasok,10 éve vagyunk együtt.Az elejétől kezdve nem volt számomra kielégítő a szex mennyisége és minősége,reméltem majd változik,össze csiszolódunk,de nem.Nagyon sokszor beszéltem erről a párommal,de sajnos nem változott semmi soha.Egyszerűen belefáradtam,hogy a szájába kell mindent rágni,és még úgy sem hajlandó hozzá tenni semmit,konkrétan csak egy ürítő babának érzem magam.Lassan 2 éve van szeretőm,ő viszont házas,náluk érzelmi és fizikai eltávolodás is van.Eleinte nagyon bűntudatom volt,de tőle mindent megkaptam,amit addig soha.Fejben elválasztom a két dolgot,így már nincs akkora önmarcangolás bennem.
2023. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!