Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Tudsz olyan barátnődrő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Tudsz olyan barátnődről ismerősről, akinek van vibrátora? Ha igen,akkor hogy derült ki?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Barátnőmnek, ott aludtam nála egy buli után, és olyan részeg volt, hogy nekiállta használni előttem xd
2023. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van egy barátnőm akinek van. Mi éppen egy gruppenszex partyról jöttünk el, amikor megemlítette, hogy van otthon vibrátora.
2023. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rokon csajnak van onnan tudom, hogy mutatta azt kapta bari nőktől ajándékba.

Mi a nagy szám ezen, az a kérdés kinek nincs?

2023. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

És műfallosz kinek van?


Am akkor férfiként sem gáz a műpina? :D vagy mi mit használjunk, titeket?

2023. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megszoktam beszélni a barátnőimmel. Meg is mutattuk kinek milyen van. 25L
2023. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszerűen beszélgetünk róla, nem tabu ez. Volt, hogy ajándékba is kaptam, vagy hogy együtt mentünk vásárolni szexshopba.
2023. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy dolog ez, barátnőimmel kb mindent tudunk egymásról, ezt is, kinek milyen, mennyi van, milyet szeret stb ajándékozunk is egymásnak ilyeneket.
2023. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13%
#7 fúj lezbik
2023. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!