Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti érzitek a szűzhártyát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti érzitek a szűzhártyát?

Figyelt kérdés
Ha egy szűzzel vagytok, akkor érzitek? Csak rendes szexnél? Vagy ujjazásnál is tudod, ha szűz?

2023. márc. 17. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem érzed, a farkaddal meg pláne nem (főleg ha van rajta gumi). A pasik többsége a csiklót sem találja meg, nemhogy egy szűzhártyáról tudja hol van, hogy néz ki 😂

Egy aprócska, hártyavékony bőrredő (nem véletlenül hártya a neve) nem több. Az életkor előrehaladtával spontán szakadozik egyre jobban, a tinikor végére többnyire már csak egy fél köröm nagyságú aprócska bőrhártya-darabka marad belőle a szeméremajkak felső része között.

2023. márc. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
#1 "A pasik többsége a csiklót sem találja meg" - ezt nem hiszem el.
2023. márc. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig de!
2023. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Pedig ezt k.urvára nem hiszem el, hogy a f.aszba lehet a csiklót nem megtalálni? Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy a nők többsége a makkot nem találja meg. 14 éves koromban, mikor az első barátnőmmel készültünk az első szexre, érdekelt a téma (pl. nem értettem, hogy a nőknek hány lyukuk van, mert a férfiaknak az ondó is ott jön ki, ahol a pisi, ezért azt hittem, hogy a nőknek is a hüvelyéből jön a pisi, stb.), de ezeket bőven az első komolyabb ujjazás előtt tisztáztam, a barátnőm punciját meg 15 éves koromra kiismertem annyira, hogy orgazmusig tudjam nyalni és ujjazni, tehát mire lefeküdtünk, már nem volt kérdés, hogy mivel lehet izgalomba hozni.


Azt készséggel elhiszem, hogy tizenévesek, vagy kezdők nem "találják meg" a csiklót. Azt is, hogy a férfiak egy jelentős részét nem érdekli a csikló izgatása szex közben, mivel zavarja a pumpálós dugásban. Még azt is elhiszem, hogy a férfiak többsége nem találja meg a G-pontot (ami tényleg nem minden nőnél egyszerű). De azt, hogy a férfiak TÖBBSÉGE nem találja meg a csiklót, ezt nem hiszem el.

2023. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bill ***** válasza:
Engem szűz lány csak szopott, akkor nem éreztem a szűzhártyát...
2023. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajna még nem éreztem pedig nagyon kíváncsi lennék rá,de sajna ennek már egyre kevesebb esélye van!
2023. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!