Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szakítsak a szex miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a szex miatt hogy ne fájjon neki?

Figyelt kérdés

Kezd már sok lenne hogy két éve folyamatosan csak én kezdeményezek.

Ha nagy nehezen hetek után eszébe jut hogy kéne neki is, akkor is az van hogy kb semmit nem csinál szex közben. Külön nekem kell még arra is megkérni hogy legalább öleljen szex közben. Nem szex miatt vagyok vele, de ez már nekem sok. Érzem én hogy bántó emiatt szakítani, de hazudni meg nem akarok. Nem érdemli meg.



#szakítás #kezdeményezés #szex miatt szakítan
2023. márc. 18. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki hogy elmúlt a szerelem és sajnálod de nincs értelme tovább erőltetni ezt.
2023. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne bántó, ha egyszer ez van? Legalább tudja hogy miért.
2023. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

A szex csak megmutatja, hogy érzelmileg nem tudtok ráhangolódni egymásra. Pl. ezek szerint ő egyáltalán nem izgul fel rád, nyilván ezért nem kezdeményez illetve ezért nem látod semmi jelét, hogy odaadóan szeretkezne. Nem értem miért a szexről beszélsz, amikor itt érzelmi problémák vannak....

Szerintem elmondhatod, hogy nem jó a szex, de igazából az előbbieket lenne jó kimondani, felfogni.

2023. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

#3 Az első mondatodra csak annyit reflektálnék, hogy a fiziológiai igény semmi többet nem jelez. Adhatjázok egymásnak a legjobb szexet is, ha a párodnak mondjuk heti 1x van igénye szexre. Sőt, igazán jó szexből általában kevesebb kell, és a ritkasága miatt lesz neki még kívánatosabb. Felesleges a saját kapcsolatodat mimdenkire kivetítenk népi bölcsesség formájában, mert mindenki kicsit másmilyen.


Kérdező: utolsó seggfejnek fog tartani, de hátha tanul egy ilyen fájó pofonból.

2023. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó szerintem pedig az igazán jó szex ből inkább több kell mint kevesebb mert alig várod mikor tudod újra megkapni. Elég tapasztalt vagyok hidd el de még nem volt olyan csajom akivel piszkosul jó lett volna a szex de csak hébe hóba kívánta. Akivel fergeteges volt azok szinte kifacsarták belőlem a szuszt. Sosem volt elég nekik és persze én sem tiltakoztam soha.
2023. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xKakashix ***** válasza:
#5 +1 Ha a csaj nem akar szexelni akkor vagy rossz a szex vagy van neki más partner, jó szexből sose elég.
2023. márc. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!