Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki 24 éves lányként szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki 24 éves lányként szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Nem hátrány egy felnőtt férfinak?

2023. márc. 19. 10:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2023. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
Figyelmeztető jel, hogy valami nem stimmel valszeg.
2023. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem ciki, hogy te szűz vagy.


Neked? Hát, gondolom igen, különben nem tennéd fel a kérdést.

2023. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak ha azzá teszed magadnak. Nem kell ezen pörögni, ez csak szex. Majd rájössz, semmi extra.
2023. márc. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell reklámozni és kész! Csak arra a pasira tartozik akivel majd annyira összejössz, hogy eljuttok a a szexig!
2023. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Kicsit félénk vagyok és eddig nem mertem nyitni a másik nem felé. Viszont vágyok már arra , hogy közel kerüljek valakihez.

2023. márc. 19. 10:57
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

2 olyan párom volt, akik már kinőttek a tini korból, és velem veszítették el a szüzességüket. Az egyikük 1 a másik 3 évvel volt idősebb nálad.



Egyik esetben sem tartottam cikinek.

2023. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, de ilyen korban felvet kérdéseket az okra vonatkozóan. 🙂

Bár te végül is megindokoltad.

Van is már kiszemelt?

2023. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
36%

#6 amúgy ez a hozzáállás az igazi pasik rémálma, én agyfaszt tudok kapni azoktól a nőktől akik folyamatosan nem tudják mit akarnak. Nagyon hamar dobom is az ilyet. az én időmet ne rabolja egy talánegyszer dologgal


Szóval ez csak egy módon működhet, eldöntöd, megteszed PONT, nincs csikicsuki, jaj nekem még idő kell blabla. mondjuk a lúzer palik szoktak ilyenkor "megértően" viselkedni reménykedve. :D :D

2023. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Félre érted szerintem utolsó .:)

Eleve elutasító tudok lenni , egy kávéig nem jutok el. :D Szóval én nem húzóm más agyát.

2023. márc. 19. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!