Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves lányként mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves lányként mennyire ciki, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Nincs különösebb oka. Mindig is visszahúzódó, csendes,félénk lány voltam. A külsőmmel nincs gond, nem vagyok kövér sem. Csak nyitottnak kéne lennem.
2021. dec. 14. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Semennyire.Ha ha nem tett egy pár fogadalmat az úr színe előtt addig paráznaságnak hívják és bűn.
2021. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem ciki, de nem is túl jó. Nőként mondom jobb ha kicsit kiéli magát az ember szexuálisan és nem a csodát várja meg a szőke herceg szerelmét.


Ha szeretnél egy kicsit nyitottabb lenni, önbizalmat szerezni nyugodtan írj rám. Nem nem vagyok pasi, se leszbikus :D

2021. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez vagyok fiúként 21 évesen
2021. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Nekem szimpatikus amit magadról írtál, mert én is visszahúzódó vagyok. Esetleg privátban lenne kedved velem beszélgetni?


29/F

2021. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, maximum ritka. Ez mindenkinek a saját döntése.
2021. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányba tényleg ritka, de megbecsülendő. Bár olvastam itt már 30 éves szűz nőről is, szóval semmi sincs veszve.

De amúgy nekem is ez az egy bajom van, hogy kicsit csendesebb típus vagyok, így nehezebben találok magamhoz illő párt. Pedig a külsőmmel semmi gond sincs, de mivel már 25 vagyok és frusztrál is valamilyen szinten. Így elhatároztam, hogy addig mesterkedek még valamit össze nem hozok :D

25/F

2021. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Örülnék egy ilyen lánynak
2021. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak azért gondolod hogy ciki, mert úgy érzed, hogy szeretnél már szexuális életet élni, és félsz, hogy mit szól hozzá leendő partnered, mert minden hol csak azt hallod hogy tiniként sokan túl vannak rajta. Akit ez zavar valószínűleg csak szexet akar, és nem akar bajlódni, aki meg TÉGED akar azt meg nem zavarja, sőt!!!
2021. dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy téged zavar-e, hogy vágysz-e már a szexre. Vagy hogy megélhesd a szexualitást.
2021. dec. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dregor ***** válasza:
Semmi gond nincs vele. Találsz majd olyat, akinek tetszenek az ilyen stílusú lányok, mint nekem is. Szerintem sokan vagyunk, akik cukinak tartjuk és szeretnénk elérni, hogy meg merjen nyílni előttünk. :))
2021. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!