Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem bírom feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom feldolgozni, hogy sosem lesz barátnőm és szűz vagyok. Mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés

Sokáig azt hittem hogy amikor betöltöm a 30-at akkor majd sikerül végre beletörődni és javul a közérzetem, de mióta betöltöttem egyre rosszabb a közérzetem minden egyes nap, és nem akar javulni a dolog.


Tanácstalan vagyok, hogy mit tudnék tenni, szeretnék elaludni és örökre úgy maradni nem látom be hogy lenne olyan dolog ami boldoggá tudna még tenni


2023. márc. 20. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Milliónyi örömforrás van a világon.

Ne add fel. Fordul akár szexmunkáshoz, aki bevezet a normális szexuális életbe. Előttük nem kell szegyellned magad.

Mindenkinek van párja valahol, előbb-utóbb megtalálja.

Mi az oka, hogy magányos maradtál? Ha ez megvan, akkor könnyebb elindulni.

2023. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka csak van hogy sosem sikerült becsajozni. Ennyiből nem tudtuk meg.
2023. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg társkereső és szextárs kereső oldal van. Próbálkozz!
2023. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy pszichológushoz.
2023. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben biztos szexmunkással lennék csomószor. Azért, h szokjam, hogy ez nem olyan nagy dolog.
2023. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Írj egy két dolgot magadról, hogy jobban megismerjük a helyzeted.
2023. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint egyáltalán nem törődtél bele.

Két lehetőséged van.

1. Vagy valóban elfogadod, hogy sosem leszel nő közelében, és megpróbálod élvezni az élet minden egyéb örömét

2. Vagy megpróbálsz változtatni. Kérdezz meg embereket, hogy miben kellene fejlődnöd. Stílus, ruha, szőrzet (haj, szakáll, bajusz). Menj el egy pszichológushoz, hogy kiderüljön, mi az oka a szerencsétlenségednek. Érdemes lenne befizetni egy prostihoz is akár.


Én pénteken leszek 40 éves, és bár nő vagyok, utoljára 23 éves koromban voltam pasival. Azóta még csak meg sem ölelt, vagy csókolt senki. Ellenben én valóban elfogadtam, rusnya vagyok, nem kellek senkinek. Tök érthető.

Csupán felfogás kérdése, hogy azon keseregsz, amid nincs, vagy örülsz annak, ami van….

2023. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Hobbi, sport, prostizás, én is ezeket nyomom. Pszichológus hülyeség, ha pl ronda vagy, járhatsz akármennyit hozzá, ugyanúgy ronda maradsz, és lenéznek a nők
2023. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem edzeni, lefogytam, letettem a jogsit, vettem autót, voálá, 30 évesen lett barátnőm akivel azóta is együtt vagyunk. Sok sikert.
2023. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Hülye vagy.

Engedd szabadjára a dühöd, benned is ott a férfiak energiája, ne hagyd hogy pár idióta mást hitessen el.

2023. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!