Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem bírom feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom feldolgozni, hogy sosem lesz barátnőm és szűz vagyok. Mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés

Sokáig azt hittem hogy amikor betöltöm a 30-at akkor majd sikerül végre beletörődni és javul a közérzetem, de mióta betöltöttem egyre rosszabb a közérzetem minden egyes nap, és nem akar javulni a dolog.


Tanácstalan vagyok, hogy mit tudnék tenni, szeretnék elaludni és örökre úgy maradni nem látom be hogy lenne olyan dolog ami boldoggá tudna még tenni


2023. márc. 20. 16:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Na várj, bocsi nem tudom a nemed
2023. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

1-es és 9-es

Csúnya arcom van, male pattern baldness, és kicsi a farkam.


Az egyetlen jó tulajdonságom, hogy magas vagyok de ez sosem segített semmiben igazából, igazából csak hátráltat mert így sokkal jobban kitűnik a csúnyaságom mindenütt.

2023. márc. 20. 17:28
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

És te hagyod, hogy egy akadály az utadba álljon?


Majd , ha mindent megtettél akkor szólj addig melo van

2023. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Vágd le azt a húscafatot akkor, hogy ne legyen útban, és akkor jobban tudsz úszni.
2023. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!