Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi a “normális” ingerküszö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a “normális” ingerküszöbe egy férfinak?

Figyelt kérdés
A mostani párom előtt eddig csak egy hosszú kapcsolatom volt, ahol a páromnak attól felállt, hogy bikiniben látott, néha egy sima öleléstől is. A mostani párommal egész más a helyzet, legtöbbször attól sem történik semmi, ha együtt fürdünk, akkor is rá kell kézzel segíteni. Strandon sincs semmilyen reakciója rám. Nem tudom, mi számít normálisnak? Mert igazából ez elég rosszul esik a mostani kapcsolatomban… de lehet csak mert eddig teljesen mást tapasztaltam. :/
2023. márc. 21. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Lehet tapasztaltabb a mostani pasid és magasabb az ingerküszöbe. Éltkorral is változik. Húsz évesen még elég egy szellő, aztán ez csitul némileg. Szerintem ne generálj nem létező problémát.
2023. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván, mások vagyunk, leszólni nem akarom, de azért szerintem ez rendellenes reakció.
2023. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő teljesen normális reakció. Egyébként sem az a lényeg hogy állandóan álljon, hanem az hogy amikor "akció" van akkor képes legyen teljesíteni.
2023. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez is pont annyira szélsőségesen eltérő, mint bármilyen más testi jellemző, állapot, az embereknél. Van akinek olyan az idegrendszere, vérkeringése, személyisége, hogy nehezebben lesz merevedése, másvalakinek meg, nadrágon keresztül megmarkolják, és 15 másodpercen belül a gatyájába élvez. De azért általában inkább az a jellemző, hogy csokolozástól, öleléstől simán lesz merevedés.
2023. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az en pasim is ilyen: csak akkor mered neki ha tenylegesen akcioba vagyunk. Addig mind lenghetek elotte bikiniben meg maszirozhatom meg nemtudommi, nem tortenik semmi…
2023. márc. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"egy hosszú kapcsolatom volt, ahol a páromnak attól felállt, hogy bikiniben látott, néha egy sima öleléstől is. A mostani párommal egész más a helyzet"


[1] Nem tudjuk azóta mennyit renyhült a tested

[2] Veled mi a helyzet? Ha meglátod a reggeli erekcióját, már patakokban folyik a puncid az izgalomtól? Ugye nem?


Mi férfiak sem vagyunk lelketlen húsimádók. Nem mellesleg nekem egy öleléstől nagyobb eséllyel állna fel sem mint attól ha csak pucéran látok egy (akármilyen szép) csajt.


A normalitást elég nehéz meghatározni. Szerintem mindkét pasi szexualitása az egészséges határokon belül lehet. Gondolom az első volt a gyorsabb tüzelő 🤣

2023. márc. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves volt az előző pasid és mennyi a mostani?
2023. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Álmában a fiatalabb pasiknak áll fel mindenre.
2023. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!