Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mi volt a legdurvább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi volt a legdurvább ahogyan magadévá tettél egy nőt? Miket tettél vele?

Figyelt kérdés
Azért kérdezlek titeket, mert ti sokszor megkérdeztetek minket, így most rajtatok a sor.

2023. márc. 22. 11:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Elvettam az 5 éves húgom barbiját. Erőszakkal, mert én 8 évesen sokkal erősebb voltam.
2023. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Egyszeri történet volt és nem vagyok rá büszke de utólag kiderült hogy nagyobb orgazmusa volt tőle !
2023. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 érdeklődő35 ***** válasza:
83%

Asztal négy lábához kikötve keze lába, és fenekelés szopatás, dugás felváltva, vagy egyszerre.

Természetesen előre megbeszélve

2023. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Elég vastag a farkam, autóban kutyapózban anál, a csaj nyögései nem csak az élvezettől voltak... Nagyon izgató volt
2023. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Én egyszer kikötöttem, elvertem, és keményen, hátulról megbasztam egy csajt, majd a hajába élveztem.
2023. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Kikötözve, haját húzva dugtam teljes erőbedobással, ő pedig hangosan nyögött. Teleélveztem a hüvelyét a végén. Élveztük nagyon mindketten.
2023. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer házibuliból eljött velem egy csaj, azt mondta nagyon kívánja a szexet, tényleg nagyon kívánta, mert csikón ugyan, de nagyon hamar elélvezett állítólag valami dupla orgazmusa volt.

Én viszont piásan nagyon nehezen élvezek el, sőt punci dugással szinte nem is tudok, na kb. azért 30 percig keményen dugtam a punciját, már a csaj minden kurvás kifejezést, mozdulatot megcsinált, csak élvezzek már el, de nem ment.

Kérdezte mit csináljon, hogy elélvezzek, mondtam neki, hogy ilyenkor análba, kutya pózba tudok elmenni (persze nem volt igaz), azt mondta, csinálta már popóba, de csak 1-2 szer és nem a kedvence, de azt mondta, dugjam seggbe, mert Ő találta ki a szexet így nem akar élvezés nélkül hagyni.

Testápolót használtunk síkosítónak, és kutyában, keményen tövig dugtam a seggét, vonyított rendesen, meg mondogatta a kurvás dumát (élvezze a popómba, rakjál tele, stb ...), de nem mentem el.

Nem túl hosszú a farkam, de elég vastag 4,5cm...

Aztán amikor elfáradtam, akkor megfordítottam, és azt tettem, ahogy el tudok élvezni, saját kezemmel a szájába vertem a farkam.

Nagyon elégedett volt a csaj magával, de mondta, hogy így még se a seggét, se a punciját nem dugták szét, de én is nagyon megdicsértem, mert tényleg igazi szuper nő a szexben.

2023. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem vagytok rosszak ;)
2023. márc. 22. 16:03
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Taxiban ujjazott egy srác . Tíz perc volt az út , el is mentem . Nála bementünk a szobájába, ő levetkőzetett , ágyra fektetett, lábaimat szétnyitotta és tövig nyomta. Elég rendesen megdolgozott , másnap nem nagyon tudtam ülni .
2023. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltük, hogy játékból ellenáll a csaj, és próbálja megakadályozni a dugást.

Nagyon izgalmas volt, hogy mennyire nincs esélye sem, hogy elkerülje, hogy megtömjem a punciját, így meg is tettem :)

2023. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!