Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg lehet valahogy változni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet valahogy változni a teljes ellentétünkre?

Figyelt kérdés
Nekem a szex a nőről szól, hogy minél jobban élvezze és csak komoly párkapcsolat érdekel. De mivel nevetségesen kicsi a farkam, így úgyse tudom megadni egy nőnek azt, amire igazán vágyik a szexben. Mivel a péniszem nem lesz minimum 4-5 centivel hosszabb és 1-1,5 centivel vastagabb, így csak az maradt, hogy semmi komoly kapcsolat és nem érdekel a nő élvezete. Akkor nincs megcsalás.
2023. márc. 22. 14:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#10

Hány cm neki? Amúgy a kitöltöttség érzetet nem tudom megadni, amire minden nő vágyik hüvelyi orgazmustól függetlenül.

2023. márc. 23. 15:22
 12/22 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Tizenegy-kettő-három passz.
2023. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
A #3 aa vagyok, figyelj a legtöbb nőnek nincs hüvelyi orgazmusa, ugyhogy ebből a szempontból mind1 hogy mekkora :D mert nyalástol fog elmenni nem?
2023. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13

Attól még igénylik a behatolást és élvezni szeretnék.

2023. márc. 24. 15:29
 15/22 anonim ***** válasza:
92%

Téged semmi nem érdekel, csak kell valami kifogás. Nyilván kellemetlen társaság vagy, eszed ágában nincs bármit tenni ellene, aztán ez így kényelmesebb. Legalább nyugtatod magad valamivel, rá tudod fogni a hülyeséged valami olyanra amiről nem tehetsz.

Nem kell ebben többet belelátni, egy önsajnáltató unalmas p1csa vagy, csak herékkel.

2023. ápr. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#15

Köszi, hogy jellemezted magad. Szerencsére én pont az ellenkezője vagyok.

2023. ápr. 14. 08:32
 17/22 anonim ***** válasza:
Ok, akkor mit szeretnél itt olvasni? Hogy kösd fel magad, mert nincs atom nagy farkad, vagy mit vársz?
2023. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#17

Ott a kérdés, ha olvastad volna ahelyett, hogy ismeretlen embert próbálsz jellemezni, akiről semmit nem tudsz.

2023. ápr. 14. 09:49
 19/22 anonim ***** válasza:

Olvastam, adtam is két választ, hogy nem ezen múlik, ahogy mások is és mindannyiunkat elküldtél anyánkba és kötöd az ebet a karóhoz, hogy hiába a nők boldogsága nem a nagy faroktól függ na de te akkor se tudod őket boldoggá tenni.

Nem az a bajod, hogy nem nagy a farkad, hanem hogy a kisebbségi komplexusodat arroganciával igyekszel palástolni. Na ezt valóban nem díjazzák a nők.

2023. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Kit küldtem el az anyjába??? Nem vagyok arogáns, de tippelgess még. Imádom, amikor valaki ismeretlen embereket jellemez :D Sok ilyen van ezen az oldalon. Bármilyen hihetetlen, általában szimpatikus szoktam lenni emberileg másoknak.
2023. ápr. 14. 12:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!