Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok!nektek fájt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!nektek fájt az első szex? Ha igen mennyire fájt? Mit éreztetek hogy a párotok berakta nektek? Fenékbe milyen érzés ha berakja? Melyikbe szeretitek jobban fenékbe vagy punciba? Kinek élvezett bele a párja a puncijába/fenekébe?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!

2023. márc. 23. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog fájni, ha a pasi türelmes és ügyes. Fontos, hogy kellően felizgasson és Te meg jól nedvesedj. Először egy ujjal nyúljon be és és ha már jól nedvesedsz akkor próbálhatja kissé tágítani is. A legjobb póz, ha behatolás előtt hanyatt fekszel és a lábaidat jól szétnyitod, akár meg is emelheted. Ezzel a szűzhártya is jól megnyílik. A pasidnak lassan kell behatolni, először csak kicsit, majd ezt többször ismételni. Igy fokozatosan tágulni fog a szűzhártya és sem vérezni, sem fájni nem fog.
2023. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Csak ő úgy van ezzel a dologgal, hogy előszőt felakar izgatni és nem akar elsőnek rögtön behatolni és szerintem nagyon jó lesz így és ha kellőképpen felizgulok tőle akkor lesz a legjobb érzés mikor berakja nekem!

Csak kicsit sokáig tart míg elszakad a szűz hártya mert nem olyan könnyű hogy csak úgy berakja és el is szakad a szűzhártya ez el tart néhány percig akár egy óráig is el tarthat!

De én ki fogom bírni szerencsére nagyon türelmesek vagyunk mindketten!

2023. márc. 23. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon fájt, abba is kellett hagynunk, nem ment be teljesen, pedig jóval előtte már próbáltam tágítani magam. Aztán a második alkalomra már alaposabban felkészültem, de akkor meg ő sült el túl hamar..:D
2023. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát valszeg nem izgultál fel rendesen
2023. márc. 23. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
#4 Nem, egyedül sem volt felhőtlen a "tágítás", az is mindig fájt, csak nem annyira. Na mindegy, sajnos ilyen elbszott anatómiám van.
2023. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A síkosítót ne felejtsd el. Száraz farok+szűk punci nem egy fájdalommentes kombó...
2023. márc. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Nagyon fontos, hogy jól felizgulj és nagyon jól nedvesedj. Nem ajánlom síkosítóval, mert arra csak annak lehet szüksége aki nem kellően izgul fel.

Az izgatáshoz a csiklót nem szabad figyelmen kívül hagyni Ez többféle módon is történhet. Legjobb, ha a partner kézzel és nyelvvel. A kézzel történő izgatás során figyelembe kell venni, hogy mi a kellemes és legjobban célravezető. Van aki már az értésétől is szinte kiugrik az ágyból, míg másoknak erőteljesen kell nyomkodni. És van középút amikor a lágy simogatás ad kellemes érzést. Mindenképpen meg kell beszélni, hogy neked melyik a jó. Jelezned kell, amikor jó neked és azt is amikor esetleg kellemetlen. Te magad is ingerelheted a csiklódat, miközben a párod a hüvelyed környékét kézzel izgatja. A fent leírt dolgokban nincs semmi ciki, vagy szégyellni való.

2023. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem fájt mikor először a puncumba tette, az fájt egy picit hogy elért a méh szájamig, de utána már az is édes érzés volt

Első anál, szintén nem fájt. Jó érzés volt, élvezett már mindkét helyre párom, nem érzed csak azt hogy utána folyik

dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!