Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez helytelen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez helytelen, vagy elítélendő?

Figyelt kérdés
Nagyon vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Szóval, nincs sok szexuális tapasztalatom, sőt... Ezért amióta tudok az oldal létezéséről, szoktam ott kukkolni másokat, kíváncsiskodni, de van hogy csak végigtekerek és nem beszélek senkivel. Amúgy én nem élőben nem szoktam alkalmi szexelni senkivel, egyéjszakás kalandokat, de bennem is van néha vágy és kíváncsiság. Na és ezen a videós chat oldalon szoktam körülnézni, és ilyenkor nagyon elfog a vágy, ha olyat látok. És volt már, hogy örömet okoztam egy fiúnak pusztán csak azzal, hogy beszélgettünk, vele voltam, beszéltem hozzá. És meg szokták köszönni, hogy segítettem. És ez annyira furcsa érzés bennem. Kicsit szégyellem, és megfogadom, hogy többet nem, de aztán mégis, mert jól is esett.

2023. márc. 24. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Aki tudja ezt értelmezni, fordítson kérem
2023. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De nem kell bunkózni, nyugodtan kérdezd meg, ha nem értesz valamit.

Szóval, elítélendő-e, ha neten nézek videó chat oldalon fiúkat, kíváncsi vagyok, és közben kielégülnek miattam.

2023. márc. 24. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Mivan?
2023. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

ne foglalkozz mas velemenyevel gondolom nem is teregeted ki a nyilvanossag ele.

ha neked belefer az ertekrendedbe semmi gond ezzel, nem okozol kart se magadnak se masnak.

2023. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
2-es. Ezzel a magyarázatoddal már érthetö mit is akartál kérdezni. De enélkül???
2023. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Oldfire ***** válasza:
????????????
2023. márc. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 én értettem a leírásból is
2023. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!