Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak gyerekkori élményeitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak gyerekkori élményeitek fiú-lány lábösszemérés, közös pucérkodás vagy egyéb hasonló helytelenkedés témakörben?

Figyelt kérdés

#meztelenség #mezítláb #meztelenkedés #gyerekkori szexuális izgalom #kinek nagyobb a lába
2021. márc. 26. 18:06
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
Oviban az egyik kisfiúval megmutattuk egymásnak a nemi szervünk.
2021. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
96%

#1

azt én is csináltam az egyik kislánnyal a mászóka belsejében :D egy másikat meg meglestem közös átöltözés közben :P

2021. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
62%
Hát bizony nálunk homoszexuális jellegű helytelenkedés volt, fiúk többen levetkőztünk brahiból, senki nem ért hozzá senkihez, de a mai napig szégyen önt el, ha eszembe jut.
2021. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
96%
Nyári úszótáborban voltam. Egy sráccal dumáltunk, akivel összehaverkodtunk, ott volt a kishúga is, és egy idő után szólt, hogy forduljunk el, mert fürdőruhát akar váltani (bikini volt rajta, minek a bikini egy még teljesen fiús mellű gyereklánynak??) Mondom, nem fordulok el. Erre a srác is: Én sem! A lány ingerültebben: Azt mondtam, forduljatok el! Így ment egy darabig amolyan Tom és Jerry módra, végül a kislány megelégelte, és dühös arccal nekilátott lefejteni magáról a fürdőruhát a szemünk láttára. Kapkodott, hogy minél kevesebbet legyen pucér, meg előre is görnyedt, de azért én jól láttam a lapos mellét meg a jellegzetes bevágást a lába között. Utóbb iszonyatosan fölnéztem rá emiatt, annyira vagánynak találtam, hogy további kunyerálás helyett vállalta előttünk a teljes meztelenséget.
2021. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Oviban én is mutogattam magam az egyik srácnak, de ő bemártott az óvónőnek, nem viszonozta a szívességet. :D
2021. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
de kis pondró volt :( biztos félt a puncitól
2021. márc. 26. 20:38
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Óvodában doktornő köhögtetéses fütyivizsgálatot végzett alvásidőben, lányok szeme láttára.
2021. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
92%
Szomszeddal is megneztuk egymasnak, es iskolaba orvos is megnezte, meg lanyok is voltak akik látták.
2021. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Előző: de te is lány vagy, nem?
2021. márc. 26. 21:49
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én fiú
2021. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!