Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az valóban probléma ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az valóban probléma ha egy férfi “túl gyengéd” szex közben?

Figyelt kérdés
Nyílván mindenkinek más az ízlése ezen a téren is, valakinek biztos probléma… De az igaz, hogy a lányok/nők nagy többségét kifejezetten taszítja, lelombozza ha egy férfi állandóan gyengéd?

2023. márc. 24. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Normális férfi üti-vágja az asszonyt az ágyban. Csak akkor nyugszanak meg.


F, 39

2023. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Én az együttléteink 95%-ban keményen dugom az asszonyt, és nagyon szereti így. Vannak nők akik keményen szeretik ezt tudom.


36F

2023. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem probléma, mindenki máshogy szereti. De azért ha azt szeretnénk, hogy kicsit vadabb legyen az aktus, akkor azt is tudja megoldani.
2023. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő, hogy kinek mi jön be. Az ízlés ilyen dolog, meg kell találni azt a partnert, akivel passzoltok ilyen téren (is).

A barátom gyakran szokott gyengéd lenni és ezt igénylem is, számomra pont annyira kielégítő tud lenni, mint amikor kicsit durvábbak vagyunk.

Ha magamból és a barátnőimből indulok ki (legalábbis azok alapján, amiket mondtak), akkor az a jó, ha az adott partnerrel mindkét oldalt ki lehet élni, elvégre általában hangulatfüggő, hogy éppen mire vágynak a felek.

26/N

2023. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Nekem bejön a gyengédség, de főleg szex után, mint after care. Szub/mazo nőként a durvább szexet preferálom.De néha jól esik a szerelmeskedés is, mondjuk adott éjszaka folyamán 2-3. menetnek. Egy igazi domináns férfi érzi, hogy a nő épp mire vágyik, és azt adja neki, amire szüksége van.


27/N

2023. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 he84 ***** válasza:
100%
Nekem is bejön az, ha a férfi gyengéd velem, sőt, kifejezetten ezt szeretem általában a legjobban, legyen az akár szex előtt, közben és után is. De ha néha hevesebb a szex és nem csak gyengéd, az is oké, csak túl gyakori ne legyen.
2023. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Én általában keményen és vadul szeretem az aktust, ezért nem jönnek be a 100% puhafiúk, sorry... De leginkább az 5. válaszolóval értek egyet, hogy tudjon gyengéd is lenni, ha olyanom van, de az esetek többségében legyen domináns, határozott, vad és szenvedélyes és max az elején és az aktus után legyen gyengéd.
2023. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk a vad szex a nyerő és több barátnőm is volt, mind úgy szerette. Vannak gyengéd pillanatok is persze de általában a szerelmeskedés mindig átcsap durvább, keményebb szexbe. Amikor elszabadulnak az érzelmek, a vágy akkor nem igazán szoktunk gyengédek lenni. Mármint főleg én. Nem szoktak reklamálni.

Ami a gyengéd férfiakat illeti biztosan van akinek ez jön be viszont van egy közeli nő ismerősöm, azért ment hozzá a pasihoz mert milyen gyengéd, érzékeny stb..és kb ezért akar elválni is tőle mert egyfolytában cirógatja, becézgeti, simogatja, durvább szex szóba sem jöhet mert nem szabad egy nővel úgy bánni stb... szóval érzelmek ide vagy oda, ami sok az sok. Ahogy az illető nő mondja, nőiesebb a pasija mint ő maga.

2023. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretem a gyengéd szexet, de ha arra vágyom hogy kötözzön meg és tegyen magáévá rendesen azt is meg tudja tenni.
2023. márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem azt is, ha már tényleg túlzottan finom
2023. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!