Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők valóban nem igazán "problé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők valóban nem igazán "probléma" a méret a való életben egy rendes kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Itt úgy vettem észre hogy minden nő aki véleményt ír ilyen kérdés alá (hosszabb véleményt) úgy írnak az átlagos farokról hogy hát elmegy szódával de nem igazán tetszik nekik, nem kielégítő. A nagyobb átlagon felüli méretekről meg ódákat zengenek hogy milyen csodás.

Akkor most ezek szerint a legtöbb kapcsolatban nincs is rendben a szexuális élet csak nem mondják a nők? Vagy igazából teljesen megfelel az átlagos és még orgazmusok is lesz tőle, csak itt kamuznak a nők?


2022. nov. 10. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Igen sajnos nem kielégítő az átlag de hát ez van. Nőként szavazok.
Kielégítő nőként mondom.
Addig volt jó amíg nem próbáltam a nagyot. Nőként szavazok.
Jó jó, de nagy az igazi.
Nem is nő vagyok.
Nekem mindennel jó, 10től 20 centiég vastaggal vékonnyal van orgazmusom. Nőként mondom.
31 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%

Akinek soha nem volt eddig még aktus során hüvelyi orgazmusa az azt fogja írni hogy mindegy. Vagy valami nagyon PC szöveget.


Akinek kicsi a hüvelye, az szintúgy.

2022. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

A páromé 16 cm hosszú és kb. 5 cm az átmérője, nekem tökéletes. Hüvelyi orgazmusom nincs, de így is szeretem a farkát. Nem csak azzal lehet kielégíteni egy nőt.

Ha átlagos a méreted, és mellette a nő minden porcikájára kiemelt figyelmet fordítasz, és nem hagyod orgazmus nélkül, akkor nem lehet gond.

2022. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2#Úgy érted hogy nagyobbal sem volt vagy csak simán nem tudsz úgy elmenni?
2022. nov. 10. 21:10
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Kicsivel, átlagossal és naggyal is voltam, hosszú a hüvelyem, de hüvelyi úton sosem volt orgazmusom. Viszont egyes pasik nagyon jól tudnak nyalni, ujjazni, ezt ajánlom elsajátítani.

(2-es voltam.)

2022. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Mennyi hosszú/tág a hüvelyed?

Mi volt a legnagyobb méret amit kényelmesen befogadtál?

2022. nov. 10. 21:13
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Önmagától a ki be huzogatastol kevés nőnek van orgazmusa. Nekem pl nincs, pedig így szemmérték alapján 10 és 20 centi közt voltam férfiakkal.

Nem a farkától megyek el, hanem attól amilyen az egész aktus és a dinamikája a kapcsolatunknak. Életem legjobb szexe egy kb 12 centivel rendelkező férfival volt, aki ha csak megsimította a kezem teljesen ártatlanul már attól kirázott a hideg és tocsogtam. Nem a farkától, hanem hogy olyan szexuális feszültség volt köztünk hogy elképesztő. Nagyobb méretű pasival meg tök átlagos volt. Az exemmel aki meg teljesen átlagos méret volt, hiába szerettem és volt még a kémia, a négy év alatt nem mentem el. Nem a méreten múlik.

2022. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mit csinált másképp a 12 centis mint a többiek?
2022. nov. 10. 21:20
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Egyrészt nem a farkát hitte a legnagyobb emberi értéknek. Odafigyelt rám, tudta hogy kell már órákkal az ágyba kerülés előtt úgy bókolni és utalni a dologra hogy totál felcsigázzon vele, és nagyon jó volt az orális szex is. Meg szerettem.
2022. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

2-es vagyok:

Nem mértem még le, milyen hosszú a hüvelyem, maximum annyit tudok mondani, hogy a mutatóujjam hegyével épphogy elérem a méhszájam. De ez önmagában nem jelent semmit. Egyébként hosszú ujjaim vannak, magas vagyok.

A leghosszabb talán 20 cm körül volt nekem is, azzal se jó, se rossz nem volt. Nekem semleges a méret egy bizonyos tartomány között. A vastagság már jobban befolyásol. De az a lényeg, hogy a tulajdonosa tudja használni.

2022. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mondtam én! Ld. #6-ot. Én is pont ezt mondtam, legalábbis a lényege pont ez volt.
2022. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!