Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Ez hatalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ez hatalmas csalódás lenne, ugye?

Figyelt kérdés

Ismerkedtek egy férfival és szexnél kiderül, hogy nevetségesen kicsi farka van. Tehát nem egy tökéletes, 17-20cm hosszú, 5-6cm átmérővel, 15-17cm kerület, ami boldogot, elégedettséget, izgalmat vált ki és már a puszta látványa is felizgat és alig várod, hogy végre betegye, hanem ilyen 13-14cm hosszú, 4-4,5cm átmérő, 13-14cm kerület, amire egy nő se vágyik.


Azért lássuk be, amikor egy nő fantáziál, nem a másodikról álmodozik, hanem az elsőről.



2023. márc. 24. 21:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
44%
Ha gazdag az illető, még okozhat másféle izgalmat!
2023. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
81%

Nem a méret számít, hanem az, akié.


Voltam ilyennel és olyannal is, aki berilet nulla volt ment is a süllyesztőbe, hiába volt neki 18 cm farka.



Ha emberileg nulla, nem alkalmas kapcsolatra, lehet neki 20 cm is. 🫡

2023. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 A kérdező kommentje:
Most nem a személyiségről van szó. Emberileg jók.
2023. márc. 24. 22:14
 4/81 he84 ***** válasza:
88%
A 13-14 cm egyáltalán nem nevetségesen kicsi,... Ráadásul az átlag pont a 13 cm-től lezdődik, pontosabban 13-16 cm közötti az átlag. Ettől még nem a méret számít így, hanem inkább az, hogy ki az adott férfi és milyen a másikkal.
2023. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
90%

A kérdező egy önbizalom hiányos kisfiú, nem női kérdező...



Nők nem így fogalmaznak! :/

2023. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 A kérdező kommentje:

#6

Hol írtam, hogy nő vagyok? Igaz a többi se igaz, amit írtál.

2023. márc. 24. 22:41
 7/81 anonim ***** válasza:
64%

Én mondjuk pont a kifejezetten nagy intim méretet kedvelem, de amit leírtál az nem olyan kicsi. 13-14 cm nekem rövid lenne, viszont a 13.5-14 cm kerület már az én véleményem szerint is a vastagabb kategória. Szerintem egy 15 centi hosszú 13-14 közötti kerületű pénisz sok lánynak elég lehet.

De persze ha kicsi és vékony is, az legtöbbünknek kiábrándító. Nem mindannyian az anakondát keressük, de szerintem elég egyértelmű, hogy mi lányok többnyire a nagyot szeretjük, de legalább legyen átlagnál picit nagyobb.

2023. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is kb ekkora lehet, de sose feszengtem miatta. Majd rájössz, hogy pont elég amire kell.
2023. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
86%
Te többet gondolsz a farkadra találkozó előtt mint a nő, hidd el. Ez az ami kiábrándító. A nagy méret egy pluszt ad, nem alapvető elvárás a nők részéről. Mint mikor valakinek bejön a nőn a tetkó. Nem sértődik meg ha nincs, de felcsillan a szeme hogyha van.
2023. márc. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
72%

Amíg hozzád vonzódik egy nő, szerelmes beléd, kíván téged, addig pont a te farkadat fogja a legjobbnak érezni.

Volt néhány hosszabb párkapcsolatom, ahol amíg tökéletesen működött minden, jó volt a szex, de amikor elromlott a dolog, és már elmúltak a nő érzelmei felém, egyből nem kívánta a szexet sem. Pedig nem ment össze a farkam közben.

Szóval ha a tüzet tudod táplálni, akkor a 13-14cm-es farkadat imádni fogja a partner. Ezzel a mérettel rendelkezik a férfiak 80%-a. Ha valóban mikro péniszed lenne, akkor valós lenne a probléma.

2023. márc. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!