Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom eldobta a 4...

A legjobb barátom eldobta a 4 év után a barátságot. Nincs több barátom ő volt az egyetlen. Hatalmas a csalódás és az űr. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan jó volt vele sokat hülyültünk megbeszéltünk mindent elmondtuk egymásnak a titkokat és ő szerinte egyoldalú ez az egész és hogy nem látja értelmét a továbbiakban mert amikor olyan szar állapotban volt akkor is próbált nekem segít én meg sose segítek neki mikor megkérdeztem hogy van annyit mondott hogy jól van.

Nekem nincs senki más, és olyan, mint ő, soha nem is lesz. :(



2022. aug. 12. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Olyan mint ő nem lesz, de jobb lehet. Keress újakat és ne hasonlítsd őket hozzá. Amúgy sajnos ennyit ér manapság egy barátság, csak úgy eldobják...
2022. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És nem láttad hogy szarul van? Egy dolog mit mond az ember, más ami látszik rajta.. Igaza lehet a az ex-barátodnak. Belefárad az ember ha csak ad és ad.
2022. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy depressziós, és tőled várta, hogy megmentsd. De az is lehet, hogy igaza van, és nem törődtél vele eleget. Ezt még megpróbálhatod, hogy elnézést kérsz tőle, hogy nem vetted észre, de ő is jelezhette volna határozottabban, hogy segítségre van szüksége és most figyelsz rá, és mondja el, hogy mi a baj. S ezentúl figyelj rá jobban. Ha el tudod képzelni, hogy igaza van, hogy eddig nem eleget, illetve ha képes vagy/neked megéri, hogy eztán többet foglalkozz a lelkével. De akkor mik voltak a titkok, hanem ilyen dolgok?
2022. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a 2 válaszolónak 4 hete találkoztunk utoljára és akkor nem láttam rajta hogy probléma lenne vele
2022. aug. 12. 14:25
 5/9 A kérdező kommentje:
3 válaszoló nem tudok már elnézést kérni tőle nekem megérné és hiányzik de mindenhonnan letiltott személyesen se tudok elmenni hozzá annyit tudok hogy melyik városban él de hogy azon belül hol azt nem olyan titkokra gondolok amit senki másnak nem mondott el csak nekem
2022. aug. 12. 14:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon megbánthattad.
2022. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor talán egy-két év múlva megenyhül és máshogy látja, ha véletlenül találkoztok még valaha, akkor majd meglátjátok. Addig engedd el, pihend ezt ki és keress más embereket. Van még másik 7 milliárd. Persze, mindenki egyedi és pótolhatatlan, bla-bla.

Nekem olyan volt, hogy azt hittem hogy örökké varátok leszünk ,aztán egyszerűen másfelé fejlődtünk, más dolgok érdekeltek és eltávolodtunk, lehet hogy nálatok is van hasonló komponens is. De ha ennyire letiltott, akkor engedd el!

2022. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom elengedni de elég nehéz lesz
2022. aug. 12. 22:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, sokan fel sem fogják, milyen egyoldalú is lehet egy barátság - mint pl te.


Egykori barátnőm is csak egykori, mert jól elvoltunk, csomószor meghallgattam, segítettem neki, de amikor nekem kellett volna pár kedves szó, hát nem kaptam.

2022. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!