Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez azt jelenti, hogy túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy túl kicsi a farkam a szexhez?

Figyelt kérdés
Tegnap sok ido utan vegre lefekudtem egy lannyal akivel regota szerettem volna, de rosszul sult el a dolog. Kb 5 perc utan kedvesen, de sugallta, hogy neki tul kicsi. Megkerdezte, hogy mit szolnek hozza ha inkabb kinyalnam es ranezett a farkamra es mosolygott:( Szerintetek ezzel arra utalt, hogy nagyon kicsi? ( Tisztaba voltam vele, hogy nincs olyan hatalmas meretem, de nem gondoltam volna, hogy problemas). Nekem elso alkalom volt a lany mar tobb fiuval is lefekudt

2023. márc. 26. 17:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha legalább 5 centis az átmérője,akkor biztos hogy elég egy átlag méretű huvelyu nőnek!
2023. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem a te hibád, ha a lány ki van tágulva vagy ilyen a genetikája és ezért ezt mondta. Az sem, hogy egy bunkó paraszt és nő létére nem tud tapintatosan, kevesen viselkedni.



Nőként a 13-15 cm is bőven átlag és élvezhető. A vastagság már más kérdés.

2023. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!