Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasasnak van partnere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasasnak van partnere akivel együtt él, akkor miért nem kér a vele való szexből? Hogyan bírja ki szex nélkül sok-sok időn keresztül? Miért nem fordít gondot arra, hogy legyen megoldási lehetőség?

Figyelt kérdés

#nincs szex #Csók van #Minden helyzet kerülése
2023. márc. 28. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Impotens, szeretőt tart, vagy a nő elhízott, megundorodott tőle.
2023. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Nincs libidója, nőgyűlölő, minden baj van velük régesrégen, de évtizedek óta ez az egyik legelterjedtebb baj.
2023. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Dús információk. Bármi előfordulhat.
2023. márc. 28. 12:48
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez miért kell pasinak lenni? Fordítva nem fordul elő ugyan ilyen gyakran?
2023. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy kinél fordul még elő, engem alapvetőleg pasas reakció érdekel. Miért? Csak! Hogy a nők miért debilként viselkedik egy kapcsolatban sokféle összetevője lehet. A hapsiknak is. Én azt nem értem. Ezért tettem fel a kérdést. ;)
2023. márc. 28. 15:47
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnél a depresszió és az antidepresszánsok vezettek a libidó megszűnéséhez.
2023. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os kedves, Ő is használ valamiket. Akkor lehet ez az oka?
2023. márc. 28. 15:55
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én pl. egyrészt azért, mert már nem tartom vonzónak, és már inkább menekülök csak az érintésétől is, másrészt pedig mert ő gyereket akar, én meg tőle inkább nem.

35+/F

2023. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Miért nem hagyod ott ha nem akarsz semmi olyat tőle amit a barátnő viszont szeretne? Nincs hozzá közöm csupán kérdem.
2023. márc. 28. 17:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagynám én, de ha most hirtelen egyedül hagynám, elég nagy kakában lenne.

Közalkalmazott, se vagyona, se megtakarítása, se családtagja, akire számíthatna, sőt, azok is őt pumpolják állandóan, hogy adjon nekik pénzt, ráadásul albérletben lakunk együtt.

#8 vagyok.

2023. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!